Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek köszönnek a facebook...

Nektek köszönnek a facebook ismerősök az utcán?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 21:02
 1/7 anonim válasza:
Nem mindegyik de azokat azzal a lendülettel kitörlöm az ismerőseim közül
2020. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annak a párnak aki van még a telefonszámát is tudom, és jópár rokonom is, a többi volt kolléga. Nem jelölök vissza bárkit. Meg szoktam olyan módon szelektálni, hogy akivel nem sikerül egy éven át még egy "kellemes ünnepeket" se összehozni, az törlésre kerül.

Például a volt középiskolai osztályomból csak kettő volt osztálytársam ismerős, a többi bocs de nem. Még a volt tanáraim, osztályfőnököm se.

2020. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az a facebook ismerős? Akit csak online ismertem meg, és sosem találkoztunk? Vagy akit a való életben is ismersz, és facebookon is tartod a kapcsolatot?

Előbbiek esélyes hogy fel se ismernének ha csak úgy random szembe megy az ember velük az utcán, szóval minek köszönnének? Akiket meg amúgy is ismer az ember, az az alap, hogy köszönnek, igen.

2020. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többnyire igen, de bizony volt rá példa, hogy egyik régi osztálytárs bejelölt, visszajelöltem, és mit ad Isten, pár nappal később összefutottam vele, és nem volt képes visszaköszönni sem. Azonnal tiltottam.
2020. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem találkozok velük.
2020. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki koszon, meg nem biztos, hogy ismerosom, nem is szeretnem. De ha mar ismerosom es latjuk egymast, erthetetlen volna ismeretlennek tettetni magat.

Az iwiw elejen meg boldog boldogtalan jelolte egymast, de mar messze vagyunk attol.

2020. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. Csak olyan emberek ismerőseim Facebookon, akiket a valóságban is ismerek. Miért ne köszönnének?
2020. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!