Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy amelyik nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amelyik nő nekem tetszik, annak én sosem tetszem?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalak alapján főleg. Akik meg kezdeményeznek, nekem nem jönnek be. Más is van így ezzel?

2020. jún. 6. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nőként vagyok ezzel ugyanígy. Nagyon ritka, amikor kölcsönös a szimpátia, vonzalom, akkor meg más probléma akad.
2020. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
A sors fintora...
2020. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Talán mert valójában senkinek sem tetszel amúgy..


Akik kezdeményeznek, azoknak sem, ōk kétségbeesettségbōl próbálkoznak nálad.

2020. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez így van sajnos, aki nekem tetszik annak én ritkán, akinek én tetszem ő meg nekem nem. ha kölcsönös a vonzalom, akkor meg tuti valami más nem jó pl: más az értékrendjük, hosszú távon más céljaik vannak és egyik fél sem tud kicsit sem alkalmazkodni. Ezért van ennyi szingli nő és férfi. 29N
2020. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Velem is ugyanez!! Elképesztő, már belefáradtam...
2020. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Tömeges tapasztalat erre van valami szakszó?


Én nem gondolkozok már ilyesmin.Szerintem te se fáraszd magad, de csak jó tanács. Keress inkább valami jó hobbit. 😃

2020. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Én is mindig így járok, nőként.
2020. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én is tapasztalom ezt, ez olyan, mint a mágnes: mindig a rossz oldalt találom be.
2020. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Ez a jelenség akkor van, most mindegy hogy férfi vagy nő esete, ha saját maguknál jobb kategóriájú embert néznek ki.


Egy rövid példa. Gyári munkás Béla , szeretné a főorvos Gizikét akinek az egész családja orvos.


Példa 2: Gáborka egy 178 cm / 110 kilós dagadt szűz srác , és a Katikát akarja aki egy fitnesz bébi és a bulikban a legnépszerűbb lány aki csak a legjobb pasikkal fekszik le.

2020. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha nehéz belőni a "saját kategóriánkat". Én 31 éves, diplomás, zenekedvelő, zenekarban éneklő, átlagos arcú, némi súlyfelesleggel rendelkező nőként milyen "kategória" vagyok? És milyen férfiakat nézhetek ki magamnak?
2020. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!