Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy viszonyuljak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyuljak egy olyan nőhöz aki rendre elérhető neten, de az üzeneteimre csak pár órára rá válaszol?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem(és nem csak azért, hogy az önbizalmam próbáljam növelni) hogy élőben egyértelműen bejöttem/bejövök neki. Nekem fontos, hogy az első 1-2 hétben a beszélgetésekben az egyező humor legyen a szempont. Szóval nem az a fajta vagyok aki szétlájkolja a szebbnél szebb képeit a csajoknak és mindenféle nyálcsorgatós szövegekkel rukkol elő. De úgy tűnik eddig, hogy az én stílusomra nem vevő eddig. (Mondjuk fordítva is igaz, mert kissé merevnek tűnik csak hát külsőre eléggé bejön ő is nekem...)

2020. jún. 6. 00:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig több órába telik a válasz az azt is jelentheti hogy nem motivált a beszélgetésre.
2020. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is újabban elérhető vagyok neten (home office idején kezdődött,csak privát telefonom van),munka miatt (irodai).

Mondjuk én ezt előre közlöm új ismeretségnél,hogy munksidő alatt nem vagyok elérhető,csak akkor max,ha nagyon sos.

A humorodnak ehhez nem biztos,hogy köze van,megbeszélnetek kellene.

2020. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha a jelleme nem fogott meg, akkor nem értem mégis mit akarsz tōle-,-
2020. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!