Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált, gyermekét egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált, gyermekét egyedül nevelő anyukák! Hogy alakult azóta az életetek? Mennyi idős a kisgyerek? Hogy viszonyul az új párotokhoz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

7 éve mentünk szét az exxel, akkor volt a gyerek 3.5 éves.

Voltak kapcsolataim, amik nem úgy sikerültek, ahogy kellett volna (a gyerek velük csak futólag találkozott, ez nem is baj utólag), meg egy 1 éves távkapcsolat, ez nagyon hazavágott, utána szünet következett. 4.5 éve ismertem meg a párom, igazából végülis hamar elfogadta a gyerek (aki idén lesz 11 éves), azóta született 2 testvére.

(Bocs, 3, mert az apja megnősült, ott is lett egy közös gyerek, meg a feleségnek van még 2.)

2020. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
family turmix. Life's good.
2020. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én féléve élek külön a volt férjemtől, azóta nem volt senkim. Egyelőre még élvezem. A kisfiam 7 éves. Nehéz így ismerkedni, főleg 16 év házasság után. Azt sem tudom, hol kezdjem :)
2020. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
7eve valtunk el 2 gyerekkel, az elejenagyon durva volt, de aztan kialakultaka napjaink harmasban. 5eve ismertem meg a paromat,kolcsonosen nagyon megszerettek egymast:) januarban hazasodtunk:) csak atmeneti allapot! Fel a fejjel!
2020. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!