Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy viszonyuljak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyuljak egy olyan nőhöz aki rendre elérhető neten, de az üzeneteimre csak pár órára rá válaszol?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem(és nem csak azért, hogy az önbizalmam próbáljam növelni) hogy élőben egyértelműen bejöttem/bejövök neki. Nekem fontos, hogy az első 1-2 hétben a beszélgetésekben az egyező humor legyen a szempont. Szóval nem az a fajta vagyok aki szétlájkolja a szebbnél szebb képeit a csajoknak és mindenféle nyálcsorgatós szövegekkel rukkol elő. De úgy tűnik eddig, hogy az én stílusomra nem vevő eddig. (Mondjuk fordítva is igaz, mert kissé merevnek tűnik csak hát külsőre eléggé bejön ő is nekem...)

2020. jún. 6. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Önbizalomért neked sem kell a szomszédba menned.


Vagy csak nagyon fiatal vagy és megtapasztaltad azt, hogy miért volt régebben sokkal könnyebb ismerkedni. Mert ÉLŐBEN történt, nem az interneten, ahol minden nőre jut egy csomó férfi és így a bőség zavarában azt sem tudják, hogy éppen aznap estére kinek adjanak esélyt.

2020. jún. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Unalmas vagy és szar veled beszélgetni, ennyi.
2020. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Felejtsd el a többivel együtt, mert egy lyukas garast sem érnek. :)
2020. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2es


Szerintem meg relatív hogy kinek ki izgalmas/unalmas. Számomra eddig ő sem izgalmas azok alapján amiket ír és ahogy fogalmaz. A tapasztalataim pedig az esetek többségében azt mutatják hogy inkább vagyok rokonszenves mint nem.

2020. jún. 6. 01:29
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is lett egy fium es bejon,de van kutyam,hobbym(filmnezes,olvasas,sportolas),torodok a kulsommel(hajfestes,manikur,pedikur,szortelenites) es sok munkam. Szoval nem tudok tul sokat random csetelni. De nagyon szivesen talalkozok vele.

Ilyen a felnott nok vilaga ,ne vedd zokon.

2020. jún. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#2: nincs köztetek összhang. Tetszik a külseje, de ezen túl minden más amit csinál már nem. Keressél mást.
2020. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#4 Ha ō sem izgalmas neked, akkor mégis mit akarsz tōle?-,-

Unalmadban írogatsz neki s elvárod, hogy rögtön válaszoljon. Minek is? Már bocs, de ez elég gáz.

Most azért kellene rögtön válaszoljon, hogy megnyugodjon az egód?

2020. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem várom el hogy rögtön válaszoljon. Csak ne órák után, hanem mondjuk 10-20 percenként max. Én ismerkednék vele és ennyi. Beszélgessünk mindenféléről. Akármiről. Aztán majd kialakul minden úgyis. Csak eddig a stílusa annyira nem szimpatikus. Semmi baj nincs vele, csak ezidáig a jelleme nem fogott meg.
2020. jún. 6. 10:01
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
46%
Valószínűleg van élete és egyéb elfoglaltsága és nem ér rá a te üzeneteidet várni hogy 2 mp-en belül visszaírjon.
2020. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mint mondottam semmi ilyet nem várok. Csak hogy ne 1-2 óráig tartson.
2020. jún. 6. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!