Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső profil leírása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső profil leírása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal lány vagyok, szeretnék írni pár sort magamról a biomba.

Sajnos nem vagyok túl érdekes, nem iszom alkoholt, nem vagyok nagy sportember (jó alakom van, nem vagyok kövér, csak nem sportolok semmit rendszeresen), nem utaztam be a fél világot, nem imádom a hosszú túrákat.

Nem írhatom, hogy nyissunk egy üveg bort a Pilis tetején, majd foglaljunk egy utat Peruba.


Fogalmam sincs, hogyan lehetne röviden, érdeklődést felkeltően, fiatalosabb írni pár sort.

Szeretek olvasni, filmezni, mozizni, sütni főzni, táncolni (bulikban is, csak alkoholt nem iszom mellé), aludni. Tulajdonképpen mindent is szeretek, de azt hiszem, ezek nem annyira érdekes dolgok egy 25-28 éves férfi számára. Komoly kapcsolatot keresek.


Ilyesmi bénán nézne ki, hogy "Sziasztok! Keresek egy srácot aki megbízható, kedves, aki eljönne velem moziba, strandra, néha táncolni", vagy "Sziasztok. Én egy vidám, mosolygós lány vagyok, aki szeret olvasni, sütni főzni, egyetemre jár, dolgozik mellette. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, írj"


Tudnátok néhány ötletes tippet adni?


Köszönöm!🥰


2020. jún. 5. 22:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*hogy minden mindent ne azonnal
2020. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy mondat nélküli szavak érdekelnének.

Attól írtózom, amikor látom, hogy nagyon-nagyon át van gondolva az a profil. Persze a másik véglet, az egymondatos semmi is rémisztő.

De ha nagyon ki akarja valaki találni a profilját, akkor sablonos lesz, hiszen sok ember érdeklődését akarja felkelteni. A sok ember, a többség pedig középszerű.


Lehet az a cél, hogy minél nagyobb legyen a merítés, de egy nőnek úgyis 100-an fognak írni, ha nem csúnya.


Nem vagyunk egyformák. A többség az unalmas, de biztosra megy, engem jobban érdekel az érdekesebb, egyénibb, de kockázatosabb személyiség.

2020. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezzel most tökéletesen egyetértek. :)


Én inkább a nyugisabb, szelídebb, érzelmes lánnyal tudom magam elképzelni. Bár mintig oroszlánokkal (mint születési csillagképűekkel) akadok össze. :D

2020. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%
Pl. Így.. "Keresek egy megértő partnert. Nagyon alázható és nedves vagyok és szeretek copni, baxni órákon át, alázatos rabszolgád leszek." :D
2020. jún. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha kiírod, hogy bújós vagy, gyerekre vágysz, érzelmekre, meg fognak jelenni azok is nagyon sokan, akik szexet akarnak, és majd ezeket beígérik. Jobb az a rövid szöveg amit kitaláltál. Azok a férfiak meg, akik mindenfélét elvárnak hogy a nő hogy hirdesse magát, és nem vesznek tudomást arról hogy a nőnek védenie is kell magát a szexre hajtóktól, tulajdonképp ők is csak szexet akarnak, mert nem féltik a nőt. Aki képes erre az érzésre: FÉLTÉS, FELELŐSSÉGVÁLLALÁS, ő komolyan fogja venni hogy miért nem adsz ki minden infót magadról. De sokszor egyszerűen az ész hiányzik belőlük ehhez, hogy belegondoljanak a helyzetbe. De az meg úgyse kell, aki síkhülye.
2020. jún. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akaról úgy is beleszarnak a leírásba... Írnak és örülnek, ha nagy szám törvénye teljesül.
2020. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!