Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső profil leírása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső profil leírása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal lány vagyok, szeretnék írni pár sort magamról a biomba.

Sajnos nem vagyok túl érdekes, nem iszom alkoholt, nem vagyok nagy sportember (jó alakom van, nem vagyok kövér, csak nem sportolok semmit rendszeresen), nem utaztam be a fél világot, nem imádom a hosszú túrákat.

Nem írhatom, hogy nyissunk egy üveg bort a Pilis tetején, majd foglaljunk egy utat Peruba.


Fogalmam sincs, hogyan lehetne röviden, érdeklődést felkeltően, fiatalosabb írni pár sort.

Szeretek olvasni, filmezni, mozizni, sütni főzni, táncolni (bulikban is, csak alkoholt nem iszom mellé), aludni. Tulajdonképpen mindent is szeretek, de azt hiszem, ezek nem annyira érdekes dolgok egy 25-28 éves férfi számára. Komoly kapcsolatot keresek.


Ilyesmi bénán nézne ki, hogy "Sziasztok! Keresek egy srácot aki megbízható, kedves, aki eljönne velem moziba, strandra, néha táncolni", vagy "Sziasztok. Én egy vidám, mosolygós lány vagyok, aki szeret olvasni, sütni főzni, egyetemre jár, dolgozik mellette. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, írj"


Tudnátok néhány ötletes tippet adni?


Köszönöm!🥰


2020. jún. 5. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs azzal,ha csak ennyit írsz magadról :) A leírás elsődleges célja ahogyan te is írtad a figyelemfelkeltés. Ha valakit kíváncsivá tesznek ezek a sorok,akkor jelentkezni fog nálad,onnantól pedig már a beszélgetés során sokkal könnyebben megismerhetitek egymást részletesebben. Szerintem a jó leírás pont olyan,mint egy megfelelő ruha: felkelti az érdeklődést,de ugyanakkor sejtelmes is. Én ugyan egy picivel az általad megjelölt korcsoporton kívül helyezkedek el,de jó eséllyel más emberek is hasonló véleményen vannak :)
2020. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Lehet nem leszek sem hasznos, sem népszerű a véleményemmel, de szerintem bőven jó amit te kitaláltál. Látszik rajta, hogy őszinte, sokkal jobb, mint amikor valaki oldalakon keresztül regéli magáról a legendákat, aztán kiderül, hogy köszönő viszonyban sincs az a valósággal.
2020. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Tökmindegy, hogy mit írsz a biodba, ha legalább közepesen vonzó a külsőd. Már az első órában legalább 100 férfi fog jobbra húzni és kiválaszthatod közülük a legnagyobb királyt. Azzal beszélgetsz, akivel akarsz és gondolom Brad Pittekkel akarsz ismerkedni.
2020. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem lógnék ki a 25-28-as korból, már írnék is!

A lényeget leírtad és tudsz normálisan fogalmazni, a helyesírásod is jó.


Csak azt nem értem, hogy mi a gond a Pilis tetjével. :)

2020. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát azért nem mindegy, miket írsz!!! Én nézegettem az elittársat és tindert is. Ha erőlteted, akkor nem lesz jó. Ne érdekességre hajts, hanem egyediségre.


Elösször is emed ki a szándékod: Szex vagy párkapcsolat. Gyerekvállalási szándék késöbbiekben, ami előny ha férfi tudja, ha nő mit akar! Szóval, nyugodtan írd bele. Ezzel valamelyest tudsz szürni, de úgy is betalálnak a szexeljünk emberek.


- Nem jó, ha kiöntöd magad, mert információ zavar lesz a férfiben. Nehéz lesz megfogni egy témát, amivel elkezdjen beszélgetni. Másrészről enged meg, hogy a férfi feltárjon, hogy milyen is vagy. Te meg csepegtess információt. Beszélgetés során, már mesélhetsz bővebben is.

- Az sem jó, ha nem írsz semmit vagy csak szavakban. Ragadj meg 2-3 egyedi dolgot és azt fejsd ki szép kerek mondatokban. Ha főzől, akkor mit és miért szereted azt! Itt azt emelném ki, hogy a férfit érdekli a hátsó szándék is, hogy MIÉRT SZERETED AZT CSINÁLNI! Oké hogy csinálod, de MIÉRT! Leírásban fél mondatban elég.

- Nyugodtan írj bénázást is, hogy "néha nem veszem észre az orrom előtt a dolgokat". Egyfelől aranyos, másfelől a férfi "védjük a nőt" ösztönre hatsz.

- Érzelmi és fizikai töltetű dolog. Mint bújós vagy. Párnádat szereted ölelgetni, de már egy férfihez szeretnél hozzábújni. Intimitásra vágysz, ami nem egyenlő a szexualitással. Ezzel érzékelteted, hogy nem csak egy élőlény vagy női testben, hanem olyan nő, akinek vannak érzelmei.


Az ilyen profillal rendelkező lányok, amit felsoroltam NAGYON RITKÁN van. De mindig azt mondom, hogy így kell kinéznie és kb. már a kinézete mellékes, mert érződik benne ami kell.

Az se jó, ha túl hosszú és regénnyé válik, mert az olvasó nem fog annyi időt eltölteni rajta. Az se jó, ha rúl rövid, mert ha kíváncsi rád nem tudja kielégíteni a kezdeti megismerésed. Biztos olvastál már te is profilt, ahol írt önmagáról az ember, amit olvastál és csak elfogyott a szöveg, holott szerettél volna még valamit megtudni.

2020. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

#5 vagyok még mindig.

Ya, igen. KORT! Sose írt! Olyan érzést válasz ki a férfiven, hogy másra nem is vagy kíváncsi, mint egy luxus csinibaba nő. A kort enged el a leírásban.

2020. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

#5 vagyok még mindig


Ne legyen szexuális ingert keltő képek. Azaz ha melledet teszed ki, akkor főleg szexéhes férfit fogsz vele. Legyen visszafogott. Teljes alakos. Természerben készült kép, vagy nappaliban. Ne selfi bottal, hanem inkább kérj meg mást.

Elegáns ruha jöhet, ahogy hétköznapi is. Elég ha kedvesen mosolyogsz ha kamerába nézel, ami nem teszi kötelezővé a fogak megjelenését. :)

Javasolt cselekményes kép. Ahol túrázól, főzől, szerelsz valamit. Itt olyan képre gondolok, ami úgy van készítve, hogy nem is gondoltad volna hogy fozónak. Ez teszi természetessé.


Amit még nem láttam és aranyosnak tartok, és szerintem marha jó kép lenne: alvás közben készítenek képet, mikor pizsamában alszol, és mondjuk félig ki vagy takarva. Ez érzelmi töltetű, ami inkább az együtt alvást tudnám elképzelni a nővel, így motiváltabb vagyok, hogy írjak. :)

2020. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#5!


Tökéletesen leírtad, hogyan készítsen olyan profilt, amiből már 100 másik van. Leírt ide egy őszinte szöveget, te pedig sablonba akarod szorítani. Egy bugyuta profilt csinálnál neki.

Én pont' az ilyen profiloktól menekültem. Next.

Ne írjon kort? Miért?

2020. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

#8


Nem sablonos, hanem egy sablont adtam. Nem mindegy. Míg az előbbi egy elkészült valami, míg az utóbbi egy keret amit úgy alakíthat, ahogy neki tetszik.

Nyilván férfi-férfi között is van külömbség. Valaki a szavakat szereti (ezek szerint te igen) valaki a kiteljesített gondolatokat, mint én.


Számos női profilt láttam, rosszat-jókat. Hajam eldobom, ahol csak annyi van kiírva: "Szeretek sportolni, főzni" és bezárult a kör. Max van két képe szemből és szevasz.


Mi a francról kezdjek beszélni? Mit szeret főzni? Beleolvad a tömegbe. Ezt megkapja rajtam kívül 100 embertől. Nyilván nem fog visszaírni.


Amit én hangsúlyozok ki, hogy NE SZAVAKBAN, hanem mondatokban beszéljünk magunkról. Legyen a nőnek saját magáról is gondolata... Ne csak szavakat ismerje.

2020. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#5 vagyok még mindig. Ha már így megy a vita köztünk, akkor a leírást így variálnám át.


Erről:

Sziasztok! Keresek egy srácot aki megbízható, kedves, aki eljönne velem moziba, strandra, néha táncolni"

"Sziasztok. Én egy vidám, mosolygós lány vagyok, aki szeret olvasni, sütni főzni, egyetemre jár, dolgozik mellette. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, írj


Erre:

"Sziasztok! Egy hosszú párkapcsolatot keresek, egy megbízható és kedves férfi társaságában, akivel közösen jó hangulatban tudjuk eltölteni a napokat és esénként átkarol. Alapvetően szeretek süteményeket sütni és dolgozok egyetem mellet. Menjünk el együtt valahova, de elötte ismerjük meg jobban egymást. ;)"


Valami ilyesmire.

Szerintem van ebben cél (hosszú párkapcsolatot keresek), érzelem (jó hangulatban), intimitás (átkarol), szándék (Menjünk el együtt valahova) és némi visszahúzódásos játékosság, hogy minden mindent azonnal (elötte ismerjük meg jobban egymást).

2020. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!