Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek a kb. 300 pontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek a kb. 300 pontból álló elvárási listájából csak 290 pontnak felelek meg, akkor már van esélyem arra, hogy eljönne velem randizni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 12:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

20.


Én már ott elbukom egy ilyen listán, hogy tudjanak hozzám vonzódni - ez most nem rinyálás, pontosan értem - és megértem - a dolgot (még én magam sem tudnék vonzódni magamhoz, hát még más), a többi pedig egyáltalán nem nagy dolog, elég természetes dolgok szerepelnek ebben a felsorolásban. Szóval aki szerint ezek túl nagyon az kamuzik, egyedül a vonzódási dolog magas, de az is csak azért, mert arra születni kell, sajnos nem lehet mindenki vonzó, sokan maradunk randák. Ezt el kell tudni fogadni és aszerint kell "keresgélni", hátha lesz olyan akinek ez nem fontos. (Bár őszintén nem hiszek benne).


Bár néha látok nőket ronda emberekkel, vagy olyanokkal akik kövérebbek, mint én, és ilyenkor gondolkodom eléggé, hogy vajon mi lehet az a plusz amit ők tudnak, én pedig nem? Bár a válasz sajnos az, hogy általában ők azok akik fikarcnyit sem törődnek ilyesmikkel - irigylem őket - és nem is zavartatják magukat.

2020. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#21

Még mindig a 20-as vagyok.

Akik látták az exeimet, felteszik mindig a kérdést, ezt mégis hogyan?

Tehát a vonzalom egy elég tág fogalom. Viszont aki magát leértékeli, azt mások is úgy ítélik meg. (saját tapasztalat, amíg szarba nem néztem magam, nem voltam én se sikeres. Na itt meg is van a válasz a fenti kérdésre, hogy jöttem velük össze. De vonzódtam tényleg. És szerettem őket.)

2020. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Létezik tökéletes - szubjektíven tökéletes. Aki nekem az, az neked nem, és vice versa.


A kövérségen meg lehet változtatni.

2020. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

23


Folyamatban van, de mire "látható" eredmény belőle az még soká lesz. A nyár mondjuk jó erre, egyszer régen fogytam 30 kg-ot 2 hónap alatt. Hát, most se lenne rossz, mert ezúttal többről indulok, De mára 30-al is kiegyeznék.


És mi történik akkor, amikor valaki nem értékeli le önmagát, viszont mindenki más megteszi ezt az adott személlyel?



Bocsánat a pocsék írásért, bevetettem az altatómat, mert mindjárt aludni kell mennem, ilyenkor romlik az írásképem és a fogalmazásaim minősége is.

2020. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ne fogyj ilyen hamar ennyit. Akkor csak vissza fog jönni megint.


Nekem a kardiológus azt mondta, hogy 1 kg per hónap. Nem viccelek. Mondtam neki, hogy a Norbi nem ezt mondta. Miután kiröhögte magát, mondta, hogy de ez így biztos.

2020. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25.


Ez a "kövérebb kövérekre" is igaz? Mert ha duplaakkora vagy mint máspodik akkor a haladás is lehet "dupla", tehát havi 2 kg. Még az is sok, mert ez így évek, szóval remélem nem igaz ez így. Vagyis legyen másik járható út is.

2020. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 20-as! Már írtam volna, hogy ha tényleg csak ennyi az elvárásod, akkor én valószínűleg a "külsőre tudják vonzódni hozzá" pontnál véreznék el, hiszen az az, amit bárhogyan lehet magyarázni (mint a mit akart közölni a művész a rajzzal), az összes többi elég konkrét ahhoz, hogy a legtöbb férfi megfeleljen neki.


De írtad utána, hogy "Ez már mind múlt, van kapcsolatom" szóval akkor kérdezem: MIÉRT kell itt okoskodni?


Így is sokan túl sokat rizsáznak, amit nem olvas el a többség, talán minden kérdésnél oda kéne írni, hogy AZOKRÓL A NŐKRŐL VAN SZÓ, AKIK EGYEDÜLÁLLÓK?


Te megtaláltad a párodat, ahogy az összes többi, hozzád hasonló elváráslistával rendelkező nő is.


Mit kell neked okoskodnod és védelmedbe venned olyan nőket, akiket nem is ismersz? Mi se bizonygatjuk, hogy "nem is igaz, nincs is olyan férfi, aki csak hülyíti a nőket meg olyan, amilyet sok nő leír" mivel nem éltük át a nő múltját, nem tudhatjuk, hogy igazat beszél-e.


Mindig az itteni nők akarják meggyőzni a férfiakat arról, hogy valójában ők tévednek, nem is úgy van, aztán kiderülnek mindig dolgok. A te esetedben az, hogy reális elvárások = boldog kapcsolat.

2020. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Edricus, ezt nekem is akkor mondta, mikor majdnem a testtömegem felét kellett leadnom, és én is próbáltam neki magyarázni, hogy az elején akkor is több fog lemenni, ha nem akarom.


Évek, hát gondolom, nem 2 hónap alatt szaladt fel rád. Plusz a bőr is csúnyán megnyúlik, ha sietsz.

2020. jún. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#27

Mikor egyedül voltam, se volt más a helyzet a kínálatot illetően, tapasztaltam sokmindent, jogomban áll kifejtenem a véleményem.


Egy adott pasas ráír a neki tetsző nőre. A nő visszautasítja. Emberünk begurul, lehordja minden büdös kurwának, akinek a csillagos ég is kevés.

Nem tenné ezt, és csendben lépne tovább, ha nem tudná, hogy a következőnél, vagyaz azután következőnél több esélye lenne.

De ha nincs, akkor a hiba az ő készülékben keresendő, akárhogy is próbáljuk mentegetni.

Az elvárásokkal (valójában) nem a mennyisége a baj, hiszen azokat emberünk szíves örömet gyárt mellé egy csomó másik képzeletbelit, és már lehet is jönni azzal, hogy csak a bunkó, pénzes, izmos pasasok kellenek a nőknek, holott az esetek 90%-ában idáig el se jut a dolog, hanem általában van egy igénytelen, kicsit sem megnyerő külső, amiről bár csak részben tehet, viszont mellé jön egy elviselhetetlen személyiség, amire érthető okokból nem vevő egy nő sem. És valójában ehhez egyetlen lista sem kell, csak így sokkal könnyebb (mint írtam már, önnyugtatás, mások felelősségre vonása. Semmiképp se a sajátja.)

2020. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ékes példája, mikor érvek hiányában érkezik a személyeskedés...
2020. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!