Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek a kb. 300 pontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek a kb. 300 pontból álló elvárási listájából csak 290 pontnak felelek meg, akkor már van esélyem arra, hogy eljönne velem randizni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 12:10
1 2 3
 11/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
10%
Fura ez, mindegyiknek van listája, még ha nem is konkrétan leírt verzióban, de a memóriájukba beégetik maguknak, s nem tágítanak attól, mégis olyan rosszul képesek választani, hogy az valami elképesztő. Valami mégse stimmel a nőknél azokkal az elvárási listákkal...
2020. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
29%

VAN olyan valaki, akinek VAN LISTÁJA????

El nem tudom képzelni, de ha létezik, akkor az garantáltan idióta!

2020. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha elég jól nézel ki, egyetlen pontnak sem kell megfelelned, mégis le fognak feküdni veled, hátha alapon.
2020. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
Mivel lenézed a nőket, nem.
2020. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%

Mi bajotok van a listákkal, soha nem fogom megérteni. Egy remek szűrő.


MINDENKINEK van listája, valamiért a férfiak rohamot kapnak, ha ezek egymás alá vannak felsorolva.


Ha van itt vagy akárhol olyan férfi, aki olyan nőt szeretne, aki


- sovány, sportos, vagy "átlagos"

- lehetőleg ne pár centis lila haja legyen

- tud főzni (nem kell a férfit ellátni, de tudjon főzni, felezve)

- nem irtózik az oráltól

- olvasott, érdeklődő, lehet vele értelmes, érdekes dolgokról beszélni

- érti a viccet, nem egy karót nyelt, szemforgató ember


akkor gratulálok, ez egy lista, és semmi baj nincs vele.

2020. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a 300 pontot azok találták ki, akik egy 5 pontos listánál simán elvéreznek, és ilyen szarokkal nyugtatják magukat, meg okolják a nőket.... Annyira szánalmas....
2020. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
50%

Sokaknál csak 1 pontos lista van: Legyen tökéletes!


Ugye-ugye, ez csak egy pici elvárás, igazán könnyű teljesíteni :D

2020. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#17

Azok rábasztak mondjuk, mert tökéletes ember nem létezik. Attól még tartom a #16-os válaszom.

2020. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

18.


Amúgy igen, ismerek olyan személyt - neme mindegy -

akinél az elvárás, hogy az illető legyen pontosan a hasonmása egy bizonyos híres személynek - kb. teljesen esélytelen.


De az ötpontos listát is lehet kegyetlenre összeállítani amit nehéz teljesíteni. Bár aki minél nehezebb "listát" állít össze fejben annál esélytelenebbé válik.


De szerintem ilyen listák nincsenek, az egyetlen akiről tudunk, hogy volt neki az kiadsam (vagy valami hasonló nevű) ezen az oldalon aki egy időben mindenhová kipakolta a kilométeres listáját, de olyan részletességgel, hogy még egy magamfajta őrülnek is túlzás volt.


Nálam igazából a kizáró tényezőknek van listája, mint cigizés, piálás, kutyatartás (utálom a kutyákat), bizonyos beállítottságok, bizonyos szubkulúrákhoz való tartozás és persze az, ha valaki eszembe juttatja gyerekkorom nyárspolgárait.

2020. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert fura volt az a srác, de beszéltem vele privátban is, meg láttam a válaszait, alapjában véve egy szimpatikus figura volt.

Nekem nőként az elvárásaim: ne legyen igénytelen egyenrangú félként kezelje a nőt (ezalatt értve, gyűlölöm a hímsovinisztákat, nem leszek házicseléd és szexrabszolga, és amit tőlem nem visel el, azt meg se próbálja megtenni,na meg én is akarom élvezni a szexet), külsőre tudják vonzódni hozzá, ne nekem kelljen eltartani, és tudjon helyesen írni és értően olvasni.

+1 bónusz: Őszinteség, amit elvárok.


Hát nem akarom felsorolni, ebből a szaros 5 pontból hányan és hánynál buktak meg...

De nekem nagyok az elvárásaim.

(Ez már mind múlt, van kapcsolatom, de a "magasak a nők elvárásai" duma kizárólag arról szól, hogy sokan nem viselik sehogyan se a visszautasítást, és gyártják az elméleteket.)

2020. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!