Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek a kb. 300 pontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek a kb. 300 pontból álló elvárási listájából csak 290 pontnak felelek meg, akkor már van esélyem arra, hogy eljönne velem randizni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 12:10
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
40 szavazat
1 2 3
 1/30 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Akinek 300 pontból áll a listája, az nem fog engedni :D
2020. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Nincs, mert tinder feldobhat olyat is aki 295-öt teljesít.😁
2020. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha a 10 legfontosabbat nem teljesíted, akkor tökmindegy hány mellékes apróságnak felelsz meg. Ez semmire sem garancia.
2020. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Egy dolgot megtanultam. Mindenki képes túllépni a listáján, ha ott áll előtte a megfelelő ember. Ez tapasztalat...


Egyébként megfelelési kényszert érzek a kérdésed mögött...

Gondolom hallottál már arról hogy a nők nem szeretik a bólogató jánosokat....

2020. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
40%

4.


De azt se ha valaki nem felel meg az elvárásainak így az egyetlen "nyugodt nyerő" helyzet az, ha kb. úgy születtél, hogy az adott embernek pont megfelelő van, teljesen véletlenül. Na ez a gond ebben, hogy ez szerencse kérdése, az pedig ugye vagy van - vagy nincs. Általában nincs :D


Persze ettől még nem érdemes eljátszani, úgyis lebukik.

2020. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39%
Neten kb. semmi esélyed, személyesen pedig 1 pont is elég, ha arra éppen rákattan.
2020. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
30%

6.


Ez utóbbira még nem volt példa, de elvileg persze lehetséges minden.

2020. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, melyik az a 10... Ha reggel mosakodsz és nem este vagy nem szereted a csípős kaját, az egy dolog. Ha hűtlen gané vagy, akkor felőlem meglehet a másik 299 dolog, akkor is leszarlak.
2020. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nekem nincs 300 pontból álló elvárási listám, meg el se tudom képzelni hogy legyen bárkinek is (nemtől függetlenül), de nyilván ez attól is függ, hogy pontosan mi az az egy, ami nincs.

Vannak olyan kérdések, amiben nem tudnék engedni, hiába stimmel minden más. Ha teljesen másképp gondolkodunk bizonyos morális kérdésekről, akkor nem fog működni hosszútávon semmi, ez tény. Ha én örülök, hogyha el tudunk menni kosarazni vagy futni, de a másiknak rossz a térde és nem tud, akkor el fogom engedni ezt a kérdést, mert enélkül is lehet élni.

2020. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
Én csak olyan nőt ismerek, akinek 5 pontos a listája, de ő is egyedül van évek óta.
2020. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!