Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet feminista nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet feminista nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Most, hogy nem rég vége lett egy kapcsolatomnak, rájöttem, hogy egy igazi nőre van szükségem. Olyanra gondoltam, aki kékre vagy zöldre festi a hajat, sok tetkója meg pírcingje van, provokatívan öltözködik, nem számít neki, mit gondolnak róla. Előny, ha fekete profilkepet állít be, amikor tüntetnek a fékák másik kontinensen.

Hol vannak az ilyen királynők?


2020. jún. 4. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

#10

Ez k**va jó, de igaz. Csak mondj egy rossz szót a nőkre, és ők fognak téged keresni.

2020. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyenek boldogan élnek más nőkkel, nem is törődve a létezéseddel :(
2020. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Kérdező!


Tudom, hogy nagyon fáj a kicsi lelked, és most jól be akartál szólni az undok femináciknak. Ezúton szeretnék gratulálni! Az általad leírt (magát talán feministának valló) csoport most bizonyára nagyon elszomorodott.

Egyetlen elemet hagytál ki a képletből, a magát feministának valló csoport sokféleségét. A 70+os, virágos szoknyában futkozó, ősz hajú nagymamám (aki szintén feminista) nem érzi magát megsértve. Én, a barna hajú, 0 tetoválással rendelkező, profilképet ki nem rakó, feminista személy szintén nem érzem magam megsértve.


Van egy barátnőm, szingli és antifeminista. Ha gondolod bemutatták neki :). Biztosan szívesen eltartod az első gyerek születése után élete végéig. (Neki bevallottan és konkrétan ez a terve, kicsit sem feminista, szóval biztosan szexis és vonzó.)

2020. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kitettél egy kérdést, majd egy TELJESEN mád kategóriát írtál körbe. Konkrétan csak a saját tájékozatlanságodat és ostobaságodat hirdeted, kedves kérdező.
2020. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Kedves 14!

A valaszod alapjan feministanak tunsz. Szeretnel valamikor egyutt ebedelni? Ne felj, nem fizetem ki a kajad, mert egy igazi, onallo, eros femnista nonek nincs ilyenre szuksege.

puszi

2020. júl. 5. 21:51
 16/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Na jó, akkor ennyit mára a gyk-ról...
2020. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A feminista "nők" gyűlölik a férfiakat. Miért kell neked olyan társ, aki gyűlöl téged? Arról nem is beszélve, hogy a nagy részük leszbikus.
2020. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Feminista nő vagyok, és egyáltalán nem gyűlölöm a férfiakat. Jobban kijövök velük, mint a nőkkel.... A feminizmus ennél jóval árnyaltabb jelenség, mint gyűlölni a férfiakat...az összeset(!?) - szerintem nem erről szól, számomra pedig garantáltan nem.

OK, a kérdést trollnak érzem, de teoretikusan érdekes lehet, hogy létezik olyan férfi, aki kifejezetten bírna olyan nőt, akinek fontos az, hogy kiegyensúlyozottan, fej fej mellett haladva alakítsuk a kapcsolatunkat... ez valahogy olyan sci - fi itt ebben a kultúrkörben. (mmint nem az, hogy egy férfi szóban kijelenti, hogy ő abszolút egyenrangú félnek tekinti a másik nemet, hanem az, amikor ennek gyakorlatban is visszaköszönő megnyilvánulásai vannak)

Ilyen férfival én is szívesen megismerkednék egyébként, mert Magyarországon nem sok hasonlóval találkoztam.

2020. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!