Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudok segíteni egy "incel"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok segíteni egy "incel" férfin?

Figyelt kérdés
33 éves, családos nő vagyok, az öcsém miatti aggódásom tölti ki mostanában a gondolataimat. Ő rendes, jóravaló 30 éves férfi, de sajnos az ő meghatározása szerint "incel". Az elmúlt 10 (!) évben rengeteg módon próbáltam már neki barátnőt szerezni (tánctanfolyamra beíratás, társkereső regisztráció, barátnőim rátukmálása, stb.), de sajnos semmi sem segített. Nem bi-, vagy homoszexuális, a nők érdeklik, de első randinál tovább sosem jutott még, szűz. Hogyan segíthetnék neki továbbfejlődni, mielőtt ez teljesen felőrli az életét? Talán még nem késő tenni valamit..
2020. jún. 4. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet rajta segíteni, csak tudni kell a módját.
Nem lehet segíteni rajta, el kell engedni.
Csak saját magán tud segíteni, ez az ő élete.
48 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%

Mivel neked van családod, te valószínűleg értelmes nő vagy.

Viszont a többi nő nem olyan, mint te, neked fogalmad sincs arról, hogy milyenek, éppen ezért nem is tudsz segíteni. Sajnos

2020. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem első lépésként menjen el egy prostihoz, hogy 30 évesen már ne legyen szűz. Ha azon a dolgon túl van, szerintem könnyebben fog menni neki az ismerkedés, nagyobb lesz az önbizalma.
2020. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

Rendes, jó, ez eddig oké. DE: hogy néz ki és mennyire vonzó? Érdekes, szórakoztató a személyisége?

Incel nő (femcel?) vagyok, ugyan nem szűz, de több mint 6 éve egyedül, tehát tapasztalatból írom, a fentiekben kell keresni az okot. És épp ezért azt is, hogy nem biztos, hogy fogsz tudni segíteni.

2020. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem kérte hogy keríts neki. Amúgyis ismered az öccséd ízlését. Ha nem akkor a mindenáron való segíteni akarásoddal csak ártasz mert gondolom te is fusztrált lennél ha rád akarna tukmálni az öcséd olyat aki taszít vagy fusztrál de maga a gondolat is taszító és fusztráló hogy a másik helyett akarod élni a párkapcsolatát. A barátnő nem egy ruha amit rátukmálhatsz. Neki kell választani de nem az elérakott kínálatból hanem ahogy ő szeretné. Lehet hogy csak azért mondja ezt magáról hogy békén hahyja a családja hogy neki nincs barátnője. Valószínűleg addig nem is akar mig ő nem érzi úgy hogy mostmár keresek de én magam nem közvetítő néni segítségével. Engem is fusztrálna ne haragudj a felrázó válaszomért. Ha kéri a segítséged akkor kezdj el vele beszélgetni de hagyd hogy ő találjon magának párt. Mert lehet aki neked szimpi az lehet neki nem attól függetlenül hogy testvérek vagytok, de nem ismerem a testvéri kapcsolatotok mikéntjét.
2020. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*Amúgyis, ismered az öcséd ízlését?
2020. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Úh, nehéz ügy ez! Egyrészt megértem a dolgot, senki nem szereti látni, ha egy rokona - aki nem valami őrült vagy ilyesmi - ilyen téren nem tud egyről a kettőre lépni. De sajnos hiába minden, akit kikiáltanak egyszer vesztesnek, annak onnantól nagyon nehéz lesz. Márpedig a társadalmi elvárások elég könyörtelenek.


Nekem is van pár rokonom akik okoskodnak (bár ilyet nem tesz senki), de hiába is próbálnám nekik elmagyarázni, nem hiszem, hogy megértenék. Nagybátyám esetében sem értették, pedig ő is "incel" volt, ha belegondolok. Nagyanyám esetében meg se kísérelem a dolgot, ő mindig cseszegetni fog, betudom ezt generációs szakadéknak.

Anyám már más tészta, de mivel erőteljesen hipokrita ("a pénz nem számít annyira" - csak milliomos-iparmágnás férfiakkal jön össze "véletlenül"), talán ő érti miről is van szó, engem meg amúgy is valami különc Mr.Bean - Sheldon kombónak tart, nincs ezen mit szépíteni.


Testvérem pedig aromantikus és aszexuális egyszerre (születésileg ilyen, valami hormonális zavar miatt), de már 5 cica kedves gazdája, nagyon jól bánik velük, és mennyit tud mesélni róluk, ha átmegyek hozzá, nagyon kedvesen bánik velük, szép cicák, főleg a nagy cirmos meg a kis bolond vörös.


Hát ez van. Én nem nagyon remélek semmit az élettől ilyen téren, mivel szegény vagyok, ráadásul olyan aki még ha saját magához képest vékony (90-100 kg) akkor sem leszek karcsú vagy vékony, hiába vagyok magas mellé. Izmos meg aztán pláne nem. És nincsenek jótulajdonságaim. Egy darab sem. Ha mégis van, az amúgy sem érdekel senkit.

2020. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintem első lépésként menjen el egy prostihoz, hogy 30 évesen már ne legyen szűz. Ha azon a dolgon túl van, szerintem könnyebben fog menni neki az ismerkedés, nagyobb lesz az önbizalma."


Kár hogy ez nem igy működik. Én 21 évesen vesztettem egy olyan lánnyal akivel utána 3 évig együtt voltam. Tehát már nem vagyok szűz, mégse lett nagyobb semmim...

Ugyanolyan béna vagyok az ismerkedésben és ugyanúgy lehetetlennek érzem, hogy valaha legyen még valaki mellettem, mint az exem előtti időkben.

Szóvsl ez nem ezen múlik.

90%-ban csak szerencse kérdése. Jókor kell jó helyen lenni (és megfelelő állapotban)

2020. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem első lépésként menjen el egy prostihoz, hogy 30 évesen már ne legyen szűz. Ha azon a dolgon túl van, szerintem könnyebben fog menni neki az ismerkedés, nagyobb lesz az önbizalma"


Attól tényleg nagyot nőhet az önbizalma, ha valaki pénzért szexel vele. :DDDDDDDDDD

2020. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

8.


Azt azért nem, de egyel kevesebb problémája marad.

2020. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
Ja, nulláról mínuszba csökken, mint ember.
2020. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!