Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder feldob egy embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder feldob egy embert újra, akit balra toltam? Ex barátja ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Exemmel 2 éve külön vagyunk, neki azóta komoly kapcsolata van, nekem egy fél éves kapcsolatom volt azóta. Túlléptünk egymáson, nem haraggal váltunk el.

Egy egyetemi barátjával azóta 1x véletlenül párba álltam, de azonnal szét is váltam, mikor felfogtam, mert hát a volt barátom haverja.


Aztán eltelt 3 hónap, nem tindereztem, és most kezdtem újra, ahol ismét láttam őt. És mire arra jutottam volna, hogy megadom az esélyt, és jobbra húzom, balra ment. Nem írnék rá semmiképp, de ismerjük egymást személyesen, tetszett a fiú akkor is, amikor megismertem. Természetesen semmi nem volt köztünk, szerettem a barátomat. Nem tudom, ők jóban vannak-e, vagy egyáltalán emlékszik-e rá, hogy ki is vagyok én, vagy írna-e, de azt hiszem adnék egy esélyt a likenak.


Fel fogja dobni őt a tinder valamikor? Vagy inkább még most rakjam újra a profilom? (Kor és km alapján már kimaxoltam, nincs jelenleg újabb fiú)


Gáz lenne volt barátom barátjával kezdeni ennyi idő után?


2020. jún. 4. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
37F szerintem nem gáz. Ha nagyon bejön írj neki akár közösségi médián is. Tinder lehet feldobja megint. Szűrj arra ahány éves és amilyen messze van. De ha tényleg tetszik írj rá.
2020. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Nem tudom, ő hogyan állt hozzám. Arra tisztán emlékszem, hogy amikor először találkoztam az exem barátaival, ültünk egy helyen vagy húszan, ez a fiú ült velem szemben. Amikor kiment, hozott nekem visszafelé kérés, szó nélkül egy kólát (azt ittam alapból is), amit akkor volt barátom meg is jegyzett paprikásan kicsit.

Nem tudom, milyen a viszonyuk, ha szoros igazán, akkor nem rondítanék bele, fogalmam sincs, mit keres Tinderen, lehet csak egy kósza éjszakát.


Szóval meghagynám neki, ha már ő a férfi, ha szeretne.


Köszönöm a segítséget!

2020. jún. 4. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb női módszer az ha nyitva hagyod neki az ajtót és majd eldönti hogy bemegy-e. Rairsz megkerdezed hogy van. Aztán majd ő nyomul ha akar.
2020. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ujra feljon, akit balra hajtasz, csak a match, unmatch nem jon fel.
2020. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!