Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek ennyire egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek ennyire egyszerű lett a társkeresés a Tindernek köszönhetően, akkor mik a kilátásai azoknak a férfiaknak, akik nem sikeresek ezeken a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Az már közismert, hogy tinderen a nőknek nagyon egyszerű dolguk van, mert 4x-5x annyi férfi van fent, mint nő, így nem csak hogy válogatni tudnak, hanem mindezt a férfiak felső 10-20%-nál tudják megtenni.

Na de akkor mihez kezdjen egy olyan férfi, aki ebbe a kategóriába nem esik bele?


Adná magát, hogy akkor próbálkozzon élőbe, viszont ha rengeteg olyan lány van, aki fent van Tinderen, ők vajon élőben még tudják értékelni a nem top külsejű férfiakat? Hiszen ha a Tinderen megkaphatják, akkor élőben miért adnák lejjebb?



2020. jún. 1. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

1, Szenvednek és szívnak.

2, Lecsapnak a lepattanókra.

3, Tesznek azért, hogy jobb pasik legyenek.

2020. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell ahogy te mondod top külsővel rendelkezni ahhoz, hogy találj magadnak párt. Viszont akkor a kommunikációra feküdj rá, ha a külsőn nem tudsz változtatni.

Nem ritkaság, hogy egy nem túl jó külső adottságokkal rendelkező pasinak is van párja, sőt egyik másiknak egész szép barátnője van. (és van akikről tudom, hogy teljesen átlagos a fizetésük, tehát nem a pénz miatt van vele a csaj)

Elég ha jó a dumád azzal is be tudod fűzni a csajokat. Amikor már leáll veled beszélgetni megadta az esélyt/lehetőséget utána,ha megismer sokat javít a belső, hozzáállás...

2020. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
A férfiak felső 10-20%-a nem a tindert lapozgatja, hanem egyetem után összeházasodnak az első gimis barátnőjükkel, sikeresek lesznek a munkahelyen, vállalnak egy rakás gyereket és boldogan élnek, amíg meg nem halnak.
2020. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Szexre könnyű találni partnert, kapcsolatra kevésbé, lányként mondom.
2020. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2: Látok én is néha ilyet, hogy nem túl jó külsővel barátnője van valakinek, de ez azért elég ritka és nagy szerencse kell hozzá.


Én egyelőre élőben sem jártam sikerrel, ha azt a stratégiát választom, hogy barátkozva közelítek felé, akkor a barátzónában ragadtam és összejön mással, ha meg rögtön egyértelmű volt, hogy mit szeretnék, akkor meg nagyon hamar elhalt a dolog.


Barátkozni szerintem nagyon könnyű a lányokkal, az a rész az megy, mindig akkor romlanak el a dolgok, amikor megérzi, hogy én többet akarok.

Most attól tartok, hogy ez a Tinder végképp rányomja a bélyeget a dolgokra.

2020. jún. 1. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Semmit sem tehetsz. Ha nem vagy született jó pasi, meg kell várnod, mire a nők kénytelenek belátni, azokkal a férfiakkal, akikkel dugatják magukat, semmire sem jutnak. Azok nem fognak velük semmilyen hosszútávú kapcsolatot létesíteni, elvenni, meg családot alapítani meg pláne nem, így aztán kénytelenek a többi férfival foglalkozni, ha normális körülmények között akarnak szülni és gyereket nevelni. Azokkal a férfiakkal, akikre addig rá sem néztek. Így megy ez.
2020. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Élhetik az életüket nők nélkül.. 40 évesen hálát fognak adni a sorsnak (mikor látják a sorstársaikat válni), hogy nem lesznek eladósodva egy lakás miatt 60 éves korukig és nem kell marakodni a gyereken..
2020. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

2es vagyok látom le lett húzva a válaszom, majd megmodják itt az okosok, hogyan is kell. 😀

Továbbra is tartom, az állításom, hogy nem feltétlenül szerencse kérdése. Bőven elég,ha jó dumád van, magabiztos vagy és kitartó,valamint rendelkezel belsőleg jó tulajdonságokkal. Talán ott rontod el, hogy hagyod azt, hogy egyik "barátnőjének" nézzen. Nem baj az ha ismerkedtek, nem ajtóstól rontasz a házba, de éreztesd közben, hogy pasi vagy és nem a barátnője akarsz lenni.

2020. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
#8: Valószínűleg azért húzzák le a válaszod, mert egy stand up szintjén van. Nevetséges, amikor páran a ritka helyzetekről leírjátok, hogy azok nem ritkák. A duma meg sokat nem ér, ha az illető külsőleg eleve nem vonzó.
2020. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én nem húztam le senkit.


#4: Egyébként lehet, hogy szexre könnyedén, de azért a lány ismerőseim többsége gyorsan találtak barátod, még ha nem is elsőre.

2020. jún. 1. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!