Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Jó dolog utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Jó dolog utcán megszólítani nőket?

Figyelt kérdés

Végre ismerkedni akarok élőben.

Ha lemegy a vírus.

Utcai ismerkedésre ráveszem magam. Kapok egy kis motivációt?


2020. jún. 3. 17:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Talán nem ugyanaz a személy nyavalyog ugyanazért a problémáért. Ez eszedbe sem jut?
2020. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát azon a környéken ahol én lakom, inkább azt hinném, hogy belém akarsz kötni.
2020. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Inkább szórakozó helyen, ott nyitottabbak az emberek, mintha csakúgy az utcán tenned
2020. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne, ha megtennék amikor biztos, hogy a lány is felvette a szemkontaktust.

De nem este, elhagyatott helyeken, mert az ijesztő. Valaki kiírta, hogy elfutott a nő előle, mert valószínűleg félt.

Hát, érhet csalódás az biztos, de az is olyan rossz mikor szemezek egy fiúval, érzem, hogy tetszek neki, aztán soha többet nem látom.

2020. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pl. ha úgy nézel ki mint George Clooney vagy Jason Momoa, akkor a legtöbb nő örömmel veszi a közeledésedet. Viszont ha úgy mint Bartos Cs. István vagy Molnár Krisztián, akkor felejtős.
2020. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt csinálom.

A kulcs szerintem ott van, hogyha illedelmesen indítod a dolgot, akkor a lekoptatás sem lesz bunkó. Egy kulturált elutasítással is viszonylag jól jössz ki a dologból. Ha nem tetszel a csajnak, akkor csinálhatsz bármit, valós vagy kitalált indokkal el fog utasítani. Ha hazudik, hogy van barátja vagy most szakítottak vele és nem tette túl magát stb, ez van, az indok mindegy, de ha ezt nem bunkón közli veled, mert te sem bunkón nyitottál, az már valahol egy pozitív dolog, mert akkor azt szűrheted le, hogy bár nem jártál sikerrel, de megkaptad a tiszteletet a másik féltől, teljesen ismeretlenül is. Benne megmarad annyi, hogy volt egy srác, odajött, nekem nem tetszett, de legalább nem volt egy utolsó illetlen valaki. Neked pedig ott a visszajelzés, hogy a módszered egyébként működőképes lehet, de nyilván ha nem tetszel a másiknak, akkor nincs eredmény, de másnál beválhat.


Én ajánlani tudom, hogy aki tetszik, menj oda hozzá. Ha olyan lányt fogsz ki, aki erre nem vevő vagy elutasít, akkor ennyi, mész a következőhöz.


Azért emeltem ki a normális nyitást, mert - ez viszont személyes tapasztalat egy lánnyal, akivel jártam egy darabig, őt egyszerűen a villamosmegállóban szólítottam le - vele is az volt, hogy azért mondott nekem igent, mert normálisan szólítottam meg, beszéltem vele.


Azt akarom ezzel mondani, hogy - amúgy női ismerősök is ezt mondják - a legtöbb ilyen leszólítás nagyon paraszt módon történik és ezért ennyi az elutasítás és sok nő ezért fordul el ettől. Tehát, egy lány lehet, hogy neked nemet mond, mert bunkó, tapintatlan voltál, de a következő srácnak igent mond, mert ő megadta a tiszteletet.


Benne van az is, hogy sokan félnek egy ismeretlentől, ki tudja, mit akar, de megint azt tudom mondani, hogyha a fellépéseddel el tudod nyerni a bizalmát.


Azt sem érdemes elfelejteni, hogy ilyen esetekben, amikor egy lányhoz odamegy egy fiú, közli, hogy szimpatikus, lenne-e kedve találkozni stb, akkor azért nem egyszer a lányok is zavarba jönnek, ami megint a fiú előnyére válhat.


Ja, és nem vagyok ilyen csajozás-oktató, meg mittudomén, saját tapasztalat.

2020. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!