Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdemes barátnőt keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemes barátnőt keresni a szexmunkások helyett?

Figyelt kérdés
Sokkal egyszerűbb, mint állandóan ismkerkedni. Sokkal szebb nőkkel is tudok így szexelni, esetleg más korosztályokból. 1-2 havonta bőven elég menni, így meg is éri. Nem is kell figyelni közben semmire, a magam örömére csinálhatom, mindegy, hogy a másik mit gondol rólam.
2020. jún. 2. 08:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
9# Válaszoltam a kérdésre szerintem ezért jobb egy barátnővel szexelni mint egy prostival.Leirtam a véleményem.Ha a tiéd más én azt is elfogadom ezért van ez az oldal hogy felteszel egy kérdést és mindenféle gondolkodásmóddal élő emberek válaszolhatnak hogy ki hogy látja a dolgokat.Mert Te úgy gondolod hogy csak az az élvezet ha prostihoz jársz?
2020. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Nahát a férfiak krémje válaszolt.Azért jobb sexmunkás mert nem kell rá figyelni csak magukra és azért nem kell barátnő mert ő is orgazmust szeretne az meg már meló😅😅😅😅😅😅😅
2020. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%
Azért jó a barátnő, mert ő ...jobb esetben, besegít a számlák fizetésébe, vezeti a háztartást, és akkor is dughatod, ha sokadika van, én nincs lóvéd fizuig.
2020. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

Fiúk, tegye fel a kezét, aki még szűz.

Ja, hogy mindegyikőtök, értem

2020. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

"1-2 havonta bőven elég menni" Ezt nézem csak, akkor igazad van. Nekem a napi 1-2 is kevés.

Na és nem is ez a lényeg. A szex, csak kicsi, de fontos része. Ami sokkal fontosabb, az érzelem, a sok közös élmény, az, hogy minden körülmények között számíthatok rá és ő is rám. Az, hogy egymásért, egymásnak élünk.

2020. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%

Én nem vagyok szűz és nem azért, mert prostikkal lettem volna. De igazából a legjobb egy olyan csaj lenne akivel tudok szexelni amikor akarok, nem csaljuk egymást és így ennyi. Nem kell, hogy főzzön vagy takarítson meg mosson és nem is muszáj velem élnie. Enni eszek valahol meg csinálok ha kell, a takarítás és mosás már gépesített dolog. Szeressen velem szexelni meg legyünk el egymással naponta vagy hetente annyit amennyi jól esik egymás társaságából, amúgy meg mindketten had csináljuk a saját dolgunkat. Nem érdekel, hogy velem alszik-e vagy sem (amúgy sem tudok összegabalyodva aludni), ha elmegyünk valamerre, mert úgy tartja kedvünk akkor elmegyünk, ha nem akkor abból se legyen ügy egyik fél részéről sem. Nem kell a közös kassza, de ha kell neki valamire pénz adok neki (akárcsak a barátaimnak), persze ez legyen kölcsönös.

De általában nem ezt akarják az emberek, hanem rátelepedni egymás életére. 5 év múlva a szakításnál meg eret vágnak meg adják el a házat és a kocsit. Az egyiknek még evőeszköze sem marad.

2020. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ami sokkal fontosabb, az érzelem, a sok közös élmény, az, hogy minden körülmények között számíthatok rá és ő is rám. Az, hogy egymásért, egymásnak élünk."


Csak ilyen nincsen! Nem kéne minden szemetet elhinni.

2020. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdemes, csak ez ilyen társadalmi kényszer, tudod honnan lehet felismerni egy lúzert? onnan, hogy azt mondja, szereti a barátnőjét.
2020. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Csak ilyen nincsen! Nem kéne minden szemetet elhinni."



Én sem hiszem, csak egyszerűen ezt élem majd negyven éve. Mai napig nem cserélném le sem 10, sem 20, sem 30 évvel fiatalabbra. Pedig lett volna rá pár alkalom.

2020. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!