Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék sikeresebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék sikeresebb a nőknél izgalmas hobbi nélkül?

Figyelt kérdés
Igazából külsőre sem vagyok a nők kedvence, de az, hogy kicsit egyhangú az életem a teljes ismerkedést ellehetetleníti. Mindig kudarcba fullad az egész viszonylag hamar.
2020. jún. 1. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Keress valamilyen hobbit. Az emberek napi átlag 4-5 órát ülnek a tv előtt/ülnek a számítógép előtt/telefonoznak. Ennek az időnek a feléből (és nem is minden nap) tudnál egy jó hobbit keríteni.


Amire már rá lehet mondani, hogy izgalmas, azok a sportok, zenélés, vagy művészetek. Ezek közül gondolkodj valamiben, ha nem akarod túlbonyolítani.


Lássák, hogy van valami az életedben, amit szenvedélyesen csinálsz.

2020. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az "izgalmas" hobbi a lényeg, hanem hogy legyen valami (bármi), és nem is a társkeresés miatt. A te életed lesz jobb, ha van valami, ami érdekel, leköt, ami a szenvedélyed vagy szívesen csinálod, amiben el tudsz merülni, kikapcsol vagy ki tudsz benne teljesedni.
2020. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jarj kuzdosportokra. Attol izgalmas leszel.

Talalkozz minel tobb novel tarskeresorol.

2020. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A hobbidnak NEKED kell izgalmasnak lennie. Vagy a barátnődnek néznie kell, miközben csinálod?
2020. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

mert szerinted minden átlag Józsinak izgalmas, extrémsport a hobbija?


Legtöbbnek a korsó emelgetés és a meccsnézés a hobbija mégis van nője.


Ne kérdezd mit látnak ezekben az emberekben a nők. Nem tudom.


De az tény, hogy a többségnek se célja, se pénze, se hobbija mégis van bnője.

2020. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt keress hobbit, ne egy nő legyen az életed értelme, ez töketlen és kiábrándító.
2020. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Önismeret fejlesztésével.
2020. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy fost nem ér a hobbi ebben a tekintetben, amennyiben az nem sport vagy valamilyen kulturális tevékenység. Legtöbben furcsán néznek rám is, amikor beszélek róla (egyfajta gyűjteményem van, nem akarom konkrétan nevén nevezni a gyereket), pedig elég ritka szenvedély, amiben jó is vagyok. Úgyhogy ha csak ezért akarsz, akkor ne erőltesd, a hobbi amúgy sem olyan dolog, amit keresni kell, hanem olyan, ami rád talál, még ha ez sziruposan is hangzik. Viszont magadért megéri, mert nekem például szinte ez az egy adja az erőt a túléléshez a tyúkszaros életemben.
2020. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!