Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma már izgalmas élet nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már izgalmas élet nélkül nem hódíthatsz meg egy nőt sem?

Figyelt kérdés

Konkrétan amikor erre rájöttem, azért kezdtem évközbeni belföldi utazgató életmódba (havi egyszer egy hétvége, lehetőleg barátokkal) és nyaranta azért vállaltam izgalmas, érdekes alkalmi munkákat (vízimentő, kamionos, hotel pincér, stb.), hogy legyenek érdekes sztorijaim, vagy mondhassak valami plusz izgalmas, érdekes dolgot a csajoknak.


És tényleg itt is kvára ezt látom, hogy az életed izgalmasságban a felső ~20%-ban kell legyen, különben a csajok ~80%-a unalmasnak talál majd. És még stand up komikus módjára is elő kell tudni adni magad, nem elég a jó sztori, ha nem tudod jól elmondani. Hazudni is szoktam elég sokat ismerkedéskor izgalmasabb dolgokat. De nem nulláról találok ki sztorikat, mert azt vettem észre azok kevésbé hihetőek, hanem vagy a meglévő sztorijaimat színezem ki, vagy ismerősi körből hallott sztorikat mondok a magaménak, amiket már valaki jól előadott nekem részletesen. És önmagában nem abból jön a frusztráció, hogy unalmas vagyok, hanem hogy benne kell lenni a top 10-20% érdekes emberben, mert a csajok 80%-a, még bőven az unalmas csajok is ezt várják el, illetve hogy a csajoknak ezért cserébe nyilván nem kell semmit letenni az asztalra a p|nájukon kívül, tehát ők maguk lehetnek unalmasak. Nyilván csinálom, mert punc|, de ez megint az, hogy folyamatosan erősödik és durvul a verseny és egyre kevesebb férfi fogja dugni az elérhető nőket, ahogy a nőknek csillagászati magasságba emelkednek az elvárásaik. És ez a dolog csak rosszabbodni a fog a következő években, évtizedekben majd.


Egyébként a nők, amikor azt mondják hogy ők szeretnek utazni, általában azt értik alatta, hogy szeretik az olyan férfiakat, akik szeretnek utazni és világlátottak, jó sztorikkal. (Meg persze azt is mondják ilyenkor ezzel, hogy szeretnek sok idegen f...szra felülni, de az most nem ide tartozik.)


Utazás alatt nyilván az egzotikus drága helyeken wellnesszálloda van értve, nem hátizsákos stoppolós konzerven élős erdélyi túra :) Bár olykor lehet hátizsákos stoppolós túra is, ami utólag izgalmas volt és sokat tudsz róla izgalmasan mesélni, mert olyankor inkább a szórakoztatás a lényeg.

Viszont valóban, a jövőre nézve inkább olyan utazás az elvárás, ahová magaddal tudod vinni lehetőleg drága, egzotikus, luxus helyre, szóval azt is el kell hinteni, hogy ilyeneket is szoktál, ilyenre is képes vagy, stb. Ez tényleg olyan, hogy mindenben jónak kell lenni, egyre kevésbé van olyan, hogy valami átlagos vagy “rossz” dolgot kompenzálsz valami jóval. Itteni példa ugye, hogy legyél egyszerre nagy mesélő és izgalmas dolgokat átélő ember, de mellette legyen meg az anyagi rész is pénzt szórni a nőre. Legyél a legjobb mindenben, az a szívás, hogy ezt várják el. Még viszonylag fiatal vagyok, tőlem kevésbé várják el az anyagi oldalt, mint ahogy hallom a harminchoz közeli vagy már afelleti férfiakat, de érzem a változást ahogy idősödöm.


2019. dec. 27. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem olvastam végig, de van benne igazság. Az exem is hirtelen 'nagyon szerelmes' lett egy pasasba utánam aki biztosította neki a havi 1 wellnesst, külföldi utakat, stb. Mindemellett világjáró a srác, 3 nyelven folyékonyan beszél és anyagiakkal is bőségesen rendelkezik. Nemrég - saját káromra ugyan - felkerestem az Instagram oldalát és hát az idei karácsonya bőven magasabb szinten telt mint anno velem. Idén egy osztrák síparadicsomba látogattak a barátocskájával, míg velem általában itthon, amolyan romantikus körülményeket varázsolva töltöttük ezt a 3 napot. Hiába na, pénz nagy úr, bárki bármit mond. :)


Egyébként nekem már az is sokat elárult amikor megtudtam hogy a srácnak 1 300 000 Ft-os a kerékpárja, amivel szeli Budapest utcáit... :) Innen nem volt számomra kérdés hogy miért is a nagy szerelem :)

2019. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mindenképpen van igazság. Régen a férfiban a biztonságot keresték a nők, ma már inkább az izgalmat.

Nem kell az átlagos családanya szerep az átlagos pasival, az átlagos gyerekekkel egy átlagos házban. Izgalmas férfi kell, aki biztosítja a hátteret ahhoz, hogy minél izgalmasabb életük lehessen.

2019. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ember életét jelentősen befolyásolja az az ember, akivel a legtöbb időt tölti. Ideális esetben ez egy párkapcsolatban a párja. Nem kell fergetesnek és cirkuszi majomnak lenni, én sosem voltam az a "hátradőlök, te meg mesélj magadról és szórakoztass" alak, rendkívül utálom ezeket a férfiakat is, akik ilyenek... Illetve nekem az sem jön be, ha valaki nem tud elmaradni a valagán és pörög, mintha muszáj lenne (ez pedig a közösségi oldalán is nyomot hagy). De az tény, hogy nem megöregedni meg elunni magam megyek egy kapcsolatba, de mivel töltök a másikkal sok időt, ha unalmas, akkor az én életem is unalmasabb lesz mellette. Olyannal meg biztos nem jövök össze, aki mellett jobban unatkozom, mint szingliként. Márpedig szingliként sosem unatkoztam. Szerencsére a párom mellett sem, ezért vagyok vele.
2019. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok hülyeséget összehordtál itt, remélem ahogy idősödsz, úgy jön meg az eszed. Tudod kereslet-kínálat. Attól függ, hogy mire kell neked a nő. Társ kell-e vagy punci. Az a nő, aki szintén társat keres, annak nem az számít, hogy mekkorát tudsz hazudni vagy mennyi pénzed van. Képzeld az én párom olyan, hogy ha én nem szervezek valami programot, akkor a kanapén fekve a tévé előtt fogunk meghalni. Ehhez hozzájön még az is, hogy hármat szól egész nap. Egy csendes, szerény társ, csupa jó tulajdonságokkal. És én összeteszem a két kezem, hogy ő van nekem, és nem az exemmel vagyok még mindig együtt, aki olyan, mint amit leírtál. Ő is nagyon tudott hazudozni, aminek a fele sem volt igaz. Kifelé mutatta, hogy milyen vagány, nagypofájú, fizetés után meghívta a haverjait grillezni, fizette a köröket ivászatnál, de azt már nem mesélte el sehol, hogy utána hónap végéig zsíros kenyéren élt, meg az anyja nyakán. Szánalmas. Szóval igen, ha aranyásóra vágysz, akkor az van, anit írtál, ha meg egy aranyos lányra, akivel jövőd is lehet, akkor add inkább magad, amilyen vagy.
2019. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4


Pont hogy az aranyos lányoknak kell az efféle hazugságokat elhinteni. Akik nem adják magukat, szinte csak akkor, ha tudok virítani, vagy legalább egzotikus élményekkel szolgálni, amikbe később bevonom őt is.

2019. dec. 27. 14:48
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Elárulok egy titkot: attól, hogy egy sznobqrva, magas elvárásokkal, nem lesz különb a többi prostinál, csak más az árazása. A cuki lány az én szótáramban nem a külseje miatt cuki, de te tudod

Kezdem érteni, miért akarnak a pasik azért pénzt keresni, hogy utána valaki kihasználja őket. Szegény párák azt hiszik, hogy ha valamit alaposan meg kell fizetni, az lesz az igazán jó... De cuki :D


A normális, cuki lánynak a társaságoddal, az időddel és a hűségeddel fizetsz. Nem pénzzel. Persze, kell pénz a közös programokhoz, de ne wellnessre meg havi 1 utazásra gondolj meg ilyen szarokra. Elmenni megenni egy burit vagy egy forrócsokit vagy elmenni korizni pl...


Mekkora balek vagy basszus

2019. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rossz helyen keresgélsz. Vagy magasra tetted a mércét? Nem hiszem el, hogy minden nő ilyen. Nálam elég kiábrándító, ha rájövök, hogy a másik hazudik, vagy kiszínez dolgokat. Szakítanék, akárhova is vinne kirándulni. Nem tudnék bízni benne.
2019. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ja, utálom az ilyen nőket.

Az elvárások listái soha nem érnek véget, miközben ők egy dupla nullák.

2019. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
76% nak igaza van. Te (és pár itteni ember) a cuki aranyos lány alatt az affektáló, hiperp--csákat értitek, akiknek a mániája a wellness. Amikor először feljöttem ide csodálkoztam, hogy mi ez a "minden nő a wellnest imádja" dolog. Nekem ismerősi körömből főként a megjátszós, külsőséges csajoknak jelenti a szórakozást a wellness stb. Ti akartok ilyen nőket. Az igazán aranyosakat meg nem veszitek észre, mert nem kiszuperált instacsajok.
2019. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Hány olyan eset van ahol tanult nő összejön egy sittes drogossal.Se munkahely,se jövőkép.Viszont izgalmas életet élhet.
2019. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!