Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan lányt szeretnék, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan lányt szeretnék, aki felpofozna?

Figyelt kérdés

Szerintetek, ha szeretnék egy olyan lánnyal megismerkedni, aki szeret durvulni, például felpofozni, tulajdonképpen dominásdit játszani, de a saját örömére, (mondjuk barátságból, vagy legalább belemegy kíváncsiságból, poénból) akkor hol induljak neki a keresésnek?


Tudom, hogy vannak ilyen lányok Budapesten is, volt már szerencsém néhányhoz, de nem sokáig tartott a "poén", mert komolyabb kapcsolatuk is volt. (Bár részemről ez se lenne feltétlenül akadály.)



2020. jún. 1. 07:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%
Ha jelentkezik valaki priviben, hozom a kamerát :)))
2020. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Azért én nyilvánossá nem tennék ilyent.

Nyilvános helyen felpofozhatna valaki, ha ezt egyeztettük, de videót nem kellene csinálni róla

2020. jún. 10. 09:48
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Pedig sok lánynak pont attól nagy poén, hogy utána mutogathatják is a nagy hőstettüket :)))
2020. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Részemről hozhatná a lány a barátnőt, ha ennyire fontos neki, hogy nyilvános legyen az alázás, ott helyben kikacagtathat velük. De felvétel ne készüljön, az már nem játék
2020. jún. 14. 22:37
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
Pedig megérdemelnéd, hogy felvegyék és aki látja, röhögjön. Magára valamit is adó férfi nem tűri el az ilyet, nemhogy keresse rá az alkalmat.
2020. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Én ezt nem értem, de nyilván azért vagyok korlátolt, mert csak magamból indulok ki. Én például nem másznék be egy pacal receptet megbeszélő főzőcske csoportba, csak azért mert utálom a pacalt, és aki szereti, az szerintem nem normális. (Amúgy tényleg nem, de ez a MAGÁN véleményem.) Vagy nem megyek be az állattartó rovatba csak azért kipécézni az aranyhörcsögösöket, mert szerintem maximum macska való egy lakásba, az is csak kertesbe, és aki nem így gondolja, az tiszta dilis. (Mert az, de hogy ezt gondolom, azt kultúrlényhez méltóan, nem dörgölöm az orruk alá.)

Vagy a homo csoportokba se járok be, csak azért hogy osszam az észt, mennyire nem valamit is magukra adó férfiak. (Lehet hogy szerintem gáz melegnek lenni, de ettől még nem fogom fikázni őket önjelölt népnevelési célzattal.)


Másnak miért nem megy ugyanez? Önimádók? Felsőbbrendűségi komplexusosak? Megmondomatutit-fetisiszták?

2020. jún. 16. 18:34
 17/24 anonim ***** válasza:
28%
15 : téged se az eszedért szeretnek :)))))))))))
2020. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#17 Engem többnyire azért. Mi a kifogásom ellene?
2020. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egyébként igazatok van, ne haragudjatok, csak ahogy végigolvastam, annyira nevethetnékem támadt, hogy nem tudtam megállni, hogy írjak.
2020. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Hát akkor maradjunk annyiban hogy ismét jót nevettünk...
2020. jún. 17. 00:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!