Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha felpofoznék azért egy lányt, mert anyagias?

Figyelt kérdés
Én sokszor arra gondolok, hogyha egyszer megismerkedek egy olyan lánnyal, aki pénzre hajt azt szívesen megpofoznám, mert nincs helyén az értékrendje. Amúgy én ellenzem az erőszakot és inkább a békére törekszem, de ha valaki anyagias szülei helyett adnám meg neki azt amit tőlük kellett volna, akár emberek között is megtenném, nem érdekelne a következmény. Emiatt idegbeteg, agresszív lennék? Csak igazságot szeretnék teremteni!
2017. ápr. 7. 20:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Emiatt nem lennél idegbeteg, sem agresszív, egyszerűen csak primitív, konfliktus- és problémakezelésre képtelen, buta ősembernek gondolnálak. Azért egy normális, felnőtt embertől elvárom, hogy tisztában legyen pl. azzal, hogy egy pofonnal nem fogja tudni megváltoztatni egy másik ember értékrendjét - a gondolat is nevetséges.
2017. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%

és szerinted attól, mert levezeted a feszültséged jobb lesz a lánynak?

erőszakkal próbálnád kezelni ezt a dolgot, de semmi biztosíték arra, hogy jobb lesz utána a lány...hülyeséget tennél...


24F

2017. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos ettől nem lesz kevésbé anyagias. Szerintem egyik félnek sincs több joga pofozkodni a másiknál (nem, a nőnek sincs).
2017. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Lehet nem azonnal, de ha a többi ember is így gondolná, ahogy én, akkor azzal egy folyamatot lehetne beindítani egy olyan folyamatot, amivel meglehet állítani az anyagias gondolkozást. Ezt nem tartom primitívségnek, mer a szüleiknek kellett volna megtenniük én szívesen elvégezném a feladatot helyettük.
2017. ápr. 7. 20:49
 5/40 anonim ***** válasza:
92%

szóval ha én holnap felpofoználak, mert te másokat felpofoznál és ebből lánc reakció lenne, akkor hova is jutnánk? végtelen ciklus? :D

kb ugyanilyen butaság :)


24F

2017. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
93%
Aki nőre kezet emel az egy gyáva féreg. Könnyű egy gyengébb nőt megütni. Az olyannak kezét,lábát elkellene törni. Az nem is férfi.
2017. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%
"Csak igazságot szeretnék teremteni!" Te beteg vagy!
2017. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Mondom még egyszer ellenzem az erőszakot, de olyan esetbe, ha túl pszichopata a másik azt nem árt kezelésbe venni. Ha férfi, ha a nő az illető. Ne tegyünk túl nagy különbséget a nők és a férfiak között. Attól, hogy a nő gyengébbik nem, ezzel nem szabadna visszaélnie. Sajnos sokan ezzel visszaélnek. Nem kéne.
2017. ápr. 7. 20:58
 9/40 anonim ***** válasza:
87%
Látom téged pofoztak,hogy tanulj meg írni!
2017. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

És az anyagias férfiakat már nem pofoznád meg? :D a pofon csak a nőknek jár, és vigyáznunk kell nehogy egyáltalán legyen olyan gondolatunk, amitől a férfi akivel épp megismerjük egymást, azt gondolja, hogy anyagiasak vagyunk, mert akkor könnyen elverhet. Egy férfi aki kb a nevünket tudja rólunk, és a szüleink helyébe képzeli magát.


szép kis világ lenne.

2017. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!