Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha felpofoznék azért egy lányt, mert anyagias?

Figyelt kérdés
Én sokszor arra gondolok, hogyha egyszer megismerkedek egy olyan lánnyal, aki pénzre hajt azt szívesen megpofoznám, mert nincs helyén az értékrendje. Amúgy én ellenzem az erőszakot és inkább a békére törekszem, de ha valaki anyagias szülei helyett adnám meg neki azt amit tőlük kellett volna, akár emberek között is megtenném, nem érdekelne a következmény. Emiatt idegbeteg, agresszív lennék? Csak igazságot szeretnék teremteni!
2017. ápr. 7. 20:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is ezt írnám ha nő írta volna ki a kérdést, normális emberek nem pofonokkal kommunikálnak.
2017. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem fogom fel kedves huszas hogy ha làtod hogy anyagias a làny akkor minek állsz le vele? A kérdező szàndèkosan akar rosszat okozni persze ha valaki leakarja nuúlni a pénzed az más de az hogy anyagias tehàt követel valamit engem nem zavar nem adom meg mert nincs rá keretem adok neki egy ölelést aztàn kész ha lenne pènzem megosztanám de kettőn àll egy vàsàr ha genyó vagyok akkor belefèr hogy ő meg az legyen ha meg nem akkor meg köszönj el tőle
2017. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

22: Ugyanezt írtam, a 11-es az én valaszom.

A kérdezőnek nem pofozkodnka kellene, hanem ott hagynia a p...ába az anyagias lányt. Tehát a kérdező helytelenül viselkedne, ha pofozkodna. Csak megjegyeztem, hogy ettől viszont még a lány anyagiassága se okés.

2017. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Tényleg bocs 22
2017. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
71%

Ha konkrétan meglop esetleg. De csak mert valamilyen....

30/f

2017. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
86%
Miért bűn az, hogy valaki anyagias? Neki így felel meg, amíg van, aki osztja a nézeteit, addig neked semmi közöd hozzá.
2017. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden amit korábban írtak, agresszív, idegbeteg én pedig kiegészíteném az ostobával is. Miért kellene megverni azt, akinek nem egyezik az értékrendje a tiéddel? Ehhez a gondolathoz nagyon nagyon nagyon butának kell lenni.


Régen én is hasonlóakat gondoltam. Én azt utálom, ha valaki nem veszi észre a többieket. Mozgólépcsőn a rossz oldalra áll, tömegközlekedésen nem megy bentebb az ajtóból, vagy beterpeszt a metróülésen 3 helyet elfoglalva, vagy nem veszi le a hátizsákját. Ez pusztán illemtudás kérdése, de rendkívül zavar.


Gondolatokat nem lehet megváltoztatni erőszakkal, de az illemet bele lehet verni az emberbe, mint az abct. Nyilván nem tenném, azt sem akarnám, hogy más tegye, de itt legalább lenne esélye a dolognak. Amíg az erkölcsi alapok gondolatok/tapasztalatok útján alakulnak ki, max vitatkozással változtathatnád meg a lányt.


Egyébként nekem nincs bajom az anyagiassággal. Ha neki az a 100ezer forint és az azon megvehető holmik és helyek és élmények többet érnek, mint a teste vagy az ideje, szíve joga. Mindnek megvan a szépsége.


Másnak meg egy icurkapicurka érme vagy bélyeg vagy csont jelenti a világot, és bármit megadna érte.

2017. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
88%

Milyen bátor és erős vagy kérdező, hogy egy anyagias lányt megpofoznál, de egy nagy batár anyagias pasit már ugye nem....

Szerintem erőszak erőszakot szül, mások bántalmazása pedig számomra a legundorítóbb dolog, akkor is ha más az illető értékrendje.

2017. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Költőnő? ***** válasza:
86%
Kicsit istenkomplexus és nárcisztikus szagot érzek
2017. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyanerre gondoltam, hogy hasonló súlycsoportban kellene erőt fitogtatni, "nevelgetni", milyen szánalomra méltó istenem.
2017. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!