Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha felpofoznék azért egy lányt, mert anyagias?

Figyelt kérdés
Én sokszor arra gondolok, hogyha egyszer megismerkedek egy olyan lánnyal, aki pénzre hajt azt szívesen megpofoznám, mert nincs helyén az értékrendje. Amúgy én ellenzem az erőszakot és inkább a békére törekszem, de ha valaki anyagias szülei helyett adnám meg neki azt amit tőlük kellett volna, akár emberek között is megtenném, nem érdekelne a következmény. Emiatt idegbeteg, agresszív lennék? Csak igazságot szeretnék teremteni!
2017. ápr. 7. 20:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
81%

Egymáshoz illenétek. :)


Én is elítélem az anyagias nőket (férfiakat is), de nem az a megoldás, hogy megpofozzuk őket, hanem pl. hogy nem jövünk össze velük, nem barátkozunk velük, megmondjuk, hogy helytelenül viselkednek stb.

2017. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
13%
Nem fizikai pofon kell neki, hanem lelki. Az sokkal jobban fáj és hatásosabb is tanulás szempontjából.
2017. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
89%

Csak gratulálni tudok, hogy milyen primitív vagy. Remélem, a csaj, akit meg akarsz pofozni, majd jól tökön rúg, vagy lefúj paprika spray-vel, így alkalmad nyílik megtudni, hogy a pofozkodás nem túl kifizetődő.


24N

2017. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
89%

Ő anyagias te meg primitív agresszív. Semennyivel nem lennél különb nála hiába is gondolod azt, és remélem nem tervezel ilyet csak provokálsz.


Ha már eleve ilyen gondolatokkal állsz egy kapcsolathoz az nem normális, kezeltesd magad, ilyen öntörvénykezésre nincs jogod nem hatalmaz fel erre a tettre egy negatív jellemvonás.

Egyáltalán nem válna előnyére a társadalomnak sem ha ilyen mentalitás lenne terjedőben. Szociopata nőverőből így is van már épp elég.

2017. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
68%
Igazsàgot teremteni? Lehet hogy a csaj azért lett anyagias mert kihasznàltàk te meg őt akarod bàntani legyèl màr észnél mókuspatkány
2017. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
10%

"Lehet hogy a csaj azért lett anyagias mert kihasznàltàk"


Azért ilyen hülyeségeket ne írjatok már! Maradjunkmannyiban, hogy az adott nő anyagiassága és a kérdező agressziója sem helyes.

2017. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
16os vagy valaki akkor fejtsétek màr ki pontosan mit jelent hogy anyagias
2017. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

17: Nehéz lett volna rákeresni.


[link]

2017. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Köszi csak azért nem olyan durva az nekem is vannak olyan tulajdonsàgaim amik nem vonzóak màsok szàmàra de attól még én én vagyok nem egy tulajdonsàg alapjàn döl el hogy ki az ember hanem hogy hogyan viselkedik vagy lehet hogy anyagiasan viselkedik de közben belül nem is az csak erős benne az egzisztenciàlis félelem
2017. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
9%

"anyagiasan viselkedik de közben belül nem is az csak erős benne az egzisztenciàlis félelem"


Persze, és a kérdező se agresszív, csak szereti a kezét nagy erővel az anyagias nők arcával ütköztetni. :))

2017. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!