Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan lányt szeretnék, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan lányt szeretnék, aki felpofozna?

Figyelt kérdés

Szerintetek, ha szeretnék egy olyan lánnyal megismerkedni, aki szeret durvulni, például felpofozni, tulajdonképpen dominásdit játszani, de a saját örömére, (mondjuk barátságból, vagy legalább belemegy kíváncsiságból, poénból) akkor hol induljak neki a keresésnek?


Tudom, hogy vannak ilyen lányok Budapesten is, volt már szerencsém néhányhoz, de nem sokáig tartott a "poén", mert komolyabb kapcsolatuk is volt. (Bár részemről ez se lenne feltétlenül akadály.)



2020. jún. 1. 07:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez a terület engem is érdekelne, én is ilyen hapsi vagyok.
2020. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 szamo77db ***** válasza:
35%
Nem vagy normális!
2020. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2: tudjuk, de nem ez a kérdés
2020. jún. 1. 11:40
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
És olyan lány volna, aki felpofoz együtt a barátnőivel? Versenyeznek, hogy ki üt a legerősebben, aztán kikacagnak, és a verseny "győztesét" jutalmul egész nap szolgálnom kell a többiek szeme láttára?
2020. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Valahol a YouTube.on volt is egy ilyen felvétel, slapping contest címen. De ott a pasik versenyeztek abban, hogy ki bírja tovább. :D
2020. jún. 2. 16:52
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Tudja valaki, hogy hol van ez videó? Oktatófilmnek jó lenne.
2020. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
2020. jún. 6. 11:51
 8/24 A kérdező kommentje:

Ez a pasi meg valami fogadásból vállalta a kihívást hogy felpofozhatzják

https://www.youtube.com/watch?v=n6fSACu6wP8


:D

2020. jún. 6. 11:58
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Szervezzünk meg egy ilyent, majd én leszek a kamerás
2020. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hogy kezdenéd megszervezni?
2020. jún. 8. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!