Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egész életemben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben sikertelen leszek ami a társas kapcsolatokat illeti?

Figyelt kérdés
Hiába próbáltam kapcsolatot kialakítani férfiakkal, mindegyik próbálkozás sikertelen volt. Valaki vagy csak szexelni akart, vagy valaki először normálisnak tűnt, majd velem szemben bántalmazó lett. A szüleim szerint is egy rakás szerencsétlenség vagyok egész életemben, éreztem is hogy sose tartottak nagyra. Általános iskolában és gimiben is ki voltam közösítve, mert introvertált és csendes voltam, akik pedig voltak barátaim, pedig nem voltak igazi barátok, ők is kigúnyoltak a hátam mögött.
2020. máj. 29. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:

mindjárt megnézem a varázsgömbömben...

mégis milyen válaszokat vársz?

2020. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Sablonos lesz a válasz, de célok kellenek: munkahely, hobbi, kapcsolatok terén. Pl. tanulni, hogy megpályázd ezt, vagy azt a munkát, hobbi, ami akár lehet sport is (feszültséget levezetni, ismerkedni), kapcsolatok: amik akár jöhetnek az új hobbiból, vagy pedig csak simán nyitottnak kell lenned mindenre.
2020. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnállak hogy a rossz családi minta miatt lettel ilyen hogy folyamatosan lehuztak, olvasgass ezzel kapcsolatban neten, nem fogja megoldani a problemad gyakorin egy par soros válasz
2020. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt, önálló ember vagy, járhatnal terápiára, önismerete, kereshetnel közösségeket, barátokat.
2020. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Facen keress, introvertált csoportban! Ők megértenek. Imádom a csoportot, nagyon jó hely.
2020. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Tudnád linkelni? Köszi! 😊
2020. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az eddigi módszereik nem jók, akkor változtass rajta.
2020. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Muszáj lenne kidolgozni belőled ezeket a szülők, iskola által beléd nevelt blokkokat.
2020. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Más oka is lehet ennek. Menj le egy bányába. Ha feljön a szén, akkor nem csoda, hogy senkinek nem kellesz. :))
2020. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Intró csoport:

[link]


Elvileg egy introvertált társkereső csoport is van, de sose használtam

2020. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!