Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti járnátok olyan 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan 28 éves fiúval, aki lelki problémák miatt naponta 4-6 doboz sört megiszik?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 20:52
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Soha nem volt sajnos. Kb. 170 centi magas vagyok, 58 kiló körüli (nagyon vékony, nem tudok meghízni) és nagyon gátlásos a lányoknál. Amúgy a haverok és a munkatársak szerintem nem tudják, hogy boldogtalan vagyok. A home office napokat is kb. végigpiálom.
2020. máj. 25. 22:29
 22/31 acelsziv ***** válasza:
100%
Egy alkoholista majommal értelmes ember nem jön össze.
2020. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
És a piálás megoldja a lelki gondjaid?
2020. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Te nem apám vagy véletlenül? Ő is Zsolt, ő is alkoholista, és anyámon kívül neki se volt más barátnője. Soha semmilyen körülmények között nem jönnék össze apám fiatalabb verziójával...
2020. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, de válaszolnék. Szinte ugyanolyan a testalkatom, mint neked, és pont 28 évesen lett az első párkapcsolatom. De egy percig sem voltam boldogtalan, elkeseredett. Éltem az életem, mint mindenki más, volt munkám, hobbim, stb. Persze hiányzott a párkapcsolat, de nem ezen agyaltam egész nap, nem görcsöltem rá. Volt, amikor görcsösen kerestem valakit, akkor kb. szóba se álltak velem, még randiig se jutottam. Aztán amikor elengedtem a dolgot, egyáltalán nem érdekelt, kötetlenül, lazán éltem az életem, akkor jött össze.


De konkrétan a kérdésedre válaszolva. Szerintem így esélytelen, hogy egyáltalán szóba álljon veled egy nő. Ez már alkoholizmus, ezen nincs mit szépíteni, ez már nagyon nem az este megiszom 1-2 sört, vagy hetente 1-2-szer elmegyünk egyet bulizni a haverokkal, és szétcsapjuk magunkat kategória. Először állj le a piálással, szedd össze magad, építsd újra az életed, próbálj meg egyedül is teljes, boldog életet élni, és utána lehet továbblépni. Ehhez meg ne félj segítséget igénybe venni, pszichológus, anonim alkoholisták, stb.

2020. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Annak a lelki problémának az orvosi neve: alkoholizmus.


Ha nem akarod totálisan tönkretenni az életedet, kilométerekre elkerülöd.

2020. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy haverom kb. ilyen testalkatra, vasággyal 40 kiló a srác. Sose volt nője és már 35 éves. Pénze se sok, eladó egy műszaki boltban.

Köztetek az a különbség, hogy neki eszébe sem jutott piálni. Egy csomó hobbija volt: járt latin táncokra és végül már elég jól nyomta, járt koncertekre, utazásokra. Egy ilyen társas utazáson ismerte meg a barátnőjét, most fognak összeházasodni. Nem görcsölt rá, élte az életét, tudott nyitott maradni és összejött. És abszolút vállalható a menyasszonya, már bocsánat, hogy így írom. Pedig tényleg a baráti társaságban úgy gondoltuk, hogy nem lesz senkije.

2020. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Az életed célja ne a csajok legyenek. Keress valami egészen mást, amiben kiteljesedsz. Például kezdj el edzeni, vagy keress valami más hobbit. Hülyén hangzik, de ha valamiben örömöt fogsz lelni, akkor meg fogsz "szépülni", sokkal vonzóbb leszel a nők számára. De amíg egy megkeseredett, vézna, piás pasit látnak nem fogsz kelleni nekik.
2020. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Csak ilyennel járnék.
2020. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
miért lenne baj alkoholista ország vagyunk. állj át a csavaros kiflire attól nem lesz sőrhasad, meg nem szeretekik a nők a tejszagú férfiakat. alkohol kell attól férfi leszel.
2020. máj. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!