Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti járnátok olyan 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan 28 éves fiúval, aki lelki problémák miatt naponta 4-6 doboz sört megiszik?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 20:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem, mindennapos pialas végképp kizaro ok

De ha valaki a lelki problemait ivassal akarna megoldani az is kizaro ok lenne

2020. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Most még csak hát után 10 év múlva már egyből meló után 20 év múlva meg már úgyse lesz meló hiszen az alkoholizmus miatt kirúgnak.

Épp elég alkoholista van a családomban hogy lássam hogy épülnek le szellemileg a "hobbijuk" miatt és mennyire kényszer is a dolog egy ponton túl.

A függőség azért szép mert minden és mindenki előtt való a kényszer kielégítése és csak ideig óráig szintén tartható mert a szervezet hozzászokik. Ebből lesz a csak délután egy sör mert megérdemlem egy ponton túl egész napos vedelés.

Nem kérek olyanból akire nem lehet számítani. Sem olyanból aki tudatosan gyilkolja a testét és az elméjét.

2020. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Balázska, az előbb még egy évvel idősebb voltál és napi 2,5 liter bort ittál.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2020. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen Balázskáról meg Tamásról beszéltek. Én Zsolt vagyok.
2020. máj. 25. 21:42
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben rólad van szó - gondolom nem csak úgy írtad ki a kérdést - ajánlom, hogy keress fel egy szakembert.

Semmilyen probléma nem mentség az alkoholizmusra és amellett, hogy szánalmas, ha valaki így próbál elmenekülni az élet elől, rettentő káros is.

Még a kis alkudozásod a napi 3 sörrel is, de a napi 4-6 sör végképp tönkreteszi az ember szervezetét hosszú távon, sőt már rövid távon is érezhető hatásai vannak.

Röviden: normális nő két okból sem jönne össze ilyen emberrel. Egyrészt, mert gyenge jellemre vall, másrészt pedig az önpusztítás sem nyerő azok körében, akik hosszútávú és komoly kapcsolatra vágynak.

2020. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem :) Micsoda egy kérdés ez?
2020. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem. Hiába írod ki minden nap más körítéssel, alkoholistával senki nem fog kezdeni.
2020. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Az a fő problémám, hogy minden barátomnak van barátnője és ráadásul olyan szép arcú, bájos, aranyos lányok. Én viszont egy nőt sem érdeklek. Én vagyok a csapatban az állandóan hülyéskedő, de egyben a csapat lúzere is, akit soha nem láttak nővel. 2-szer voltam prostinál, ennyi, amit fel tudok mutatni. Olyan másfél éve kezdtem el komolyan piálni a nők miatti sikertelenségem és mások sikeressége miatt, fogalmam sincs, hogy képes lennék-e valaha leállni az alkohollal.


Amúgy köszi, nem kérek több privát üzenetet.

2020. máj. 25. 22:12
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

És komolyan megéri azt a néhány órányi mámort az hogy tönkre teszed magad elvágod a jövőd és teljesen esélytelen leszel a nőknél?

Ezt soha nem értettem. Az én családom fele alkoholista pont ezért én kerülöm az alkoholt drogot és kb bármit ami függőséget okozhat. Az hogy valaki nem lesz függő simán döntés kérdése. Nem értem értelmes ember hogy dönthet másként.

2020. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt párkapcsolatod ? Vagy csak ez most egy ilyen időszak?
2020. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!