Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amennyiben már hosszú évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben már hosszú évek óta nem találjátok meg a megfelelő társat, akkor miben látjátok a jövőt és hogyan oldanátok fel a hiányotokat?

Figyelt kérdés

Sajnos, manapság azok a hölgyek, akik belsőleg jóemberek és külsőleg jól néznek ki, mindezek mellett nekünk szánja a sors, annak megtalálása, eljövetele szinte olyan, mint a lottóötösre való esély, vagy még annál is kisebb. Egyszer azt hallottam, hogy az anyuka, egy szelet kenyérért eladta volna önmagát, hogy a gyerekének ételt tudjon biztosítani. Ugyanolyan jól néz ki, mint azok a nők, akik beképzeltek és rosszindulatúak, de neki ételgondjai voltak.


Ez pedig egy élet adta lehetőség egy férfinek, hogy ne beképzelt, rosszindulatú, rejtett problémás, feltörekvésre utazó, felszínes, képmutató, határozatlan, számító emberrel raboltassa feleslegesen a saját idejét, hanem egy alkalmazkodó, nyitott emberrel lehessen.


Hogy kiben- miben és hogyan van a hiba nemek között, az lényegtelen abból a szempontból, hogy álláspontom szerint a nők tudják, hogy mire vágynak a férfiak, mégsem tesznek érte, hogy azok boldogabbak legyenek. Az emberi kapcsolatok, az anyagiak világában egyre jobban szétszélednek.



#emberek, tulajdonságok
2020. máj. 21. 14:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
A hiányérzet azt jelenti, hogy "éhes" vagy, ez jót jelent. Egyszerűen csak állj bele az érzésbe, és hagyd, hogy átváltoztasson.
2020. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Bárcsak így működne. Ha csak fele ennyi rossz ember lenne a női nem tagjaiban, mint most van, akkor nyilván több lenne az esély.

Lehet, hogy egy célirányos társaság jót tenne. Valamennyi szerencsével.

Az ilyen társkereső oldalban én nem hiszek.

2020. máj. 21. 15:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezzel a hozzáállással még a saját kis világod logikája szerint (aminek ellenkezőjéről már sokan győzködtek itt hiába) sem kaphatsz nőt. Logikusan

A) vagy próbálkozz azon, hogy a szerinted naaagyon kicsi eséllyel, de lankadatlan kidomborítva, ami akad előnyöd, egyszer tán mégis beleakadsz egy irgalmas szamaritániusba, aki még neked is tetszik, vagy

B) hajts arra, hogy olyan pénzes legyél, mint akikre irigykedsz.

Panaszkodni a nőkre, meg fröcsögve ítélkezni gyűjtögetni a bizonyítékokat nem sok értelme van, mert aki "gonosz", azt ugye nem fogja érdekelni, aki meg netán meg akarna menteni, az is utálni fog érte, hogy már előre ismeretlenül általánosítod.

De nézd már egy kicsit kívülről, mennyire irreális elvárás és milyen betegesen öngyilkos beállítottság kellene hozzá, hogy valaki csak azért akarjon veled lefeküdni, hogy ne legyen az ő hibája, hogy boldogtalan vagy, mert te majd csak cserébe leszel vele kedves.

Ha meg erre az a szokásos játszmás mártír válasz, hogy úgyis veszett fejsze az egész nőkérdés és nem rajtad múlik... akkor tanácsom, hogy hagyd a francba, az élet rövid ahhoz, hogy azon sírj, amin szerinted nem lehet változtatni, fektesd másba az energiáidat.

2020. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Most félreírod, félrevezeted ezt az egész témát azáltal, hogy nem látod tá a dolgokat. Tételezzük fel, hogy 30 év alatt egyáltalán mik történhetnek az emberrel!

Gondolod, hogy én mindig a nők ellensége voltam? Szerintem nem kaptak a nők arra lehetőséget időnként, hogy engem válasszanak, vagy velem legyenek?

Önmagában az a tény, hogy a bmw-s , mercis, (újabban már a bünözőket is férfinek tartják, mert van pénzük, karjuk) m akarnak összejönni, arról én tehetek?


Lásd át ezt a dolgot annyira, hogy ne szűkítsd le a témát. Én nem gyűlölöm a nőket, csak leírom az igazságot, most nagyon sajnálom, ha ez fáj.


Nem azért kell lefeküdni, hogy ne legyen az ő hibája a boldogtalanságom.... Hanem azért, amiért bármelyik másik férfival.

Csak ugye azok teli vannak lóvéval, én meg nem. Szóval ez bukott.


Hagyjuk már a női nemet:) az már több mint évszázadi gáz, hogy egy normális nincs közöttük.

2020. máj. 22. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!