Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt férfiak, csak másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt férfiak, csak másfél vagy két szobás lakást tudtak venni pl 30-40 éves korukra, rátok nem néznek ferde szemmel a nők, hogy csak ennyire futotta? Hogy miért nem 3-4-5 szobás nagy házatok van?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 17:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam igénytelen nőnek, de én képességek alapján válogatok. Egy férfi, aki egymagának fenntart egy hálószóba-amerikai konyhás házat három hálószobával egy ostoba farok. Az is, aki egy nehezen szervízelhető szarkupacot vesz. A BMW a kocsik iPhoneja, csak a fszagyú, nagyravágyó utolsó prolik veszik, hogy legyen mit virítani és kinézzenek valaminek. Egy okos férfinek van üzleti érzéke és olvas műszaki adatokat. És sokkal fontosabb, hogy a tudása és a jelleme alkalmas legyen megteremteni dolgokat és építeni, nem pedig az, hogy nulla pénzkultúrával éljen és erre még olyan kikúrt büszke is legyen, hogy mutogatja. BMW... Hogyne, azok a tulkok, akik ilyen kocsit vezetnek, 90%-ban csoda, hogy nem lettek megbszva a KRESZ vizsgán. Ilyen mellett szégyenkezzek, ilyennel álljak össze? Kérlek... Ne vicceljünk már.


Az értelmes férfin nem látszik, hogy gazdag, csak az, hogy férfi. Ezek csak színvonaltalan kis ripacsok.

2020. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
*három vendégszobával
2020. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
88%
Az ingatlan mérete nem mond semmit a vagyonról. Mi van ha valakinek van 50 milliója a bankban és van egy 10 milliós autója, de egy kétszobás lakásban lakik, mert az elég neki? 1 ember minek lakjon házban, vagy 3-4-5-stb szobás ingatlanban?
2020. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

Hát, a hálószobák száma rendszerint feltételez egyv viszonylag magas lakás színvonalat, nem?

Szóval egy lakótelepi, kb 20 milliós panelben valszeg nincs 5 szoba. Viszont egy rózsadombi, 250 m2-es villában igen.

A kettő közül melyik a menőbb? Akármilyen szépen van kifestve a panel...


21: pedig hidd el, amit írsz, az alapján igénytelen vagy. Csak tagadod. Valószínűleg tudsz is róla, csak egyszerűbb szidni azokat, akik nálad válogatósabbak, illetve a másik felet.

Plusz nyilván savanyú a szőlő, hogy épp ők (akikért titkon rajongsz és epekedsz) nem vesznek észre.

2020. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
83%

#24

"a hálószobák száma rendszerint feltételez egyv viszonylag magas lakás színvonalat"

Ezt honnan a túróból veszed? :D

Nálunk a településen például tipikusan azok a házak óriásiak sok szobával, amik még anno a szociban épültek, azóta meg csúnyán le vannak pukkanva.


Körbenéztem neten amúgy, el is ájultam a luxustól.

Hölgyeim és uraim, az igénye$ elit 5 szobás házak, amiből meglátszik, hogy a pasi magas színvonalon él:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Folytathatnám még bőven.


De azt hiszem inkább megyek pakolni, így ezeket látva rájöttem hogy tényleg mocskosul igénytelen a mi újszerű kétszobás házunk, úgyhogy le is lépek gyorsan és keresek egy olyan luxuspalit, aki egy ilyen házban tud elszállásolni, mert most döbbentem rá, hogy valójában erre vágyok.

Köszönöm hogy felnyitottad a szemem!!

2020. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

Örülök, hogy segítettem és, hogy mostantól úgy és azzal fogsz élni, akivel mindig ia akartál.

(Attól, hogy a tiéd sz @ r még nem kellett volna kiforgatnod a szavaim és úgy beállítani az egészet, mintha nem lenne igazam.)

2020. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
83%
De könyörgöm egyszer, csak egyszer indokold már meg, hogy miért lenne "sz@r" az ha az embernek nincs 3-4 tök üres, fölösleges szoba a házában? :DDD
2020. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Inkább egy kérdéssel válaszolok a kérésedre: mi a jobb, melyik a "sz @ r" a kettő közül?

Egy 90 lóerős Suzuki Swift. Vagy egy 380 lóerős BMW?

2020. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

#28

Evidens, hogy az amelyik jobban passzol az igényeimhez.

Mivel nekem az autóhasználat annyi, hogy kéthetente kocsival ugrok el bevásárolni a szomszéd városba, egy Swift lenne tökéletes, mert sokkal egyszerűbb és ésszerűbb azt fenntartani. :)

Továbbra is várom, hogy miért lenne "sz@r" az ha az embernek nincs 3-4 tök üres, fölösleges szoba a házában.


Nézd, nyilván mindenki elismeri, hogy a jobb az jobb. Nekem is ezért van dslr fényképezőm az óccsó kompakt helyett, például. De ha valami FÖLÖSLEGES, akkor arra miért lenne jó fölöslegesen szórni a pénzt?

(De nem akarom elterelni ezzel a figyelmed, szóval ismét bemásolom ide a végére neked, nehogy elfelejtődjön: miért lenne "sz@r" az ha az embernek nincs 3-4 tök üres, fölösleges szoba a házában?)

2020. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%

Nem terelted el a figyelmem, pont, hogy te nem akarsz megérteni engem.

Szerencsére lőttél egy öngólt. Profi fotós vagy, illetve eladod a képeid, gondolom azért van nem alap fényképeződ, ugye?


És, hogy örülj: ha esetleg találkozol egy régi riválisoddal, ellenségeddel, mennyire fog jól esni a szemébe mondani, hogy "az én házam nagyobb"?!

Az emberek így működnek. Más kérdés, hogy te annyira nem akarod belátni az igazam, hogy az már nevetséges.


De egy egyszerű, más példát is mondok: ha esetleg 2-3 gyerek jön össze? Akkor mi a jobb, a két vagy 4-5 szobás ház?

2020. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!