Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a pasi tegnap este óta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi tegnap este óta nem írt semmit, az jelenthet rosszat?

Figyelt kérdés

Még este lefekvéskor válaszoltam neki, igaz, hogy semmi extrát, de mindig szokott reagálni valamit, és azóta el van tűnve, egész nap nem írt semmit.


Még csak ismerkedünk, és bár még nem találkoztunk, csak videótelefon, de már régóta beszélünk, vajon ez most lekoptatás akar lenni?

Nem fogok írni neki, mert ő nem válaszolt, de ilyen nem volt még, azért pár óra múlva legkésőbb szokott válaszolni.


Ti mit gondoltok?


2020. máj. 18. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Talán nem az interneten éli az életét és tudod, van, akinek munkába is kell mennie, dolgozik.

Nyugodj meg. Ha akar valamit, úgyis fog keresni.

2020. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik jelenleg, rokonoknál van most.
2020. máj. 18. 19:23
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Szóval, akkor elvárod, hogy akkor is az interneten lógjon, mikor a rokonaival beszélget, vagy csak velük van. Nőj már fel, könyörgöm. Hagyd már levegőhöz is jutni.
2020. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alapból is keveset beszélünk, kb. napi 3-4 üzenet, nekem is sok a dolgom, szóval nem kell kiforgatni egyből.
2020. máj. 18. 19:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak hatalmas többsége messze nem tartja annyira fontosnak a kontaktusok között eltelt időtartamok számontartását, mint a nők. Lehet, hogy csak sűrű vagy rossz napja volt ma. Szerintem ha holnap egész nap szintén nem ír, akkor írj rá még holnap este egyszer, s ha arra sem válaszol, akkor valószínűleg tényleg lekoptatásról van szó. Addig nyugodtan lehet reménykedni.
2020. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Pasika mással is kommunikál neten nehogy azt hidd te vagy az egyetlen, ha még nem is találkoztatok élőben... szabaduljatok már ki és merjetek találkozni! Bírom, mikor valakik hónapokig neten csetelnek és nem találkoznak azt 20km-re laknak egymástól stb.
2020. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Külföldön ragadt, hamarosan jön már haza.
2020. máj. 18. 19:49
 8/12 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Én volt, hogy 3 hét után is visszaírtam.
2020. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem férfi az ilyen...
2020. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pont nemrég írt egyébként.
2020. máj. 18. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!