Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

So. 21 éves srác vagyok, kb 3 éve nem volt kapcsolatom azóta folyamatosan csalódásokba elutasításokba futok és/vagy egyszerre van, hogy elutasítanak és pár napon belül kiderül, hogy a legjobb haverom épp az aktuál "crushom" vagy az exem dugja.

Why?

Az elmúlt 4 évben ez kb 11x történt meg de 10 után már nem számoltam, csak elkértem a pontgyűjtő kártyát.

Csináltam a szokásos "ah szard le, majd jön valaki" felfogást, volt, hogy nagyon emésztettem magam a dolgon, volt mikor "összejött" a kapcsolat, de annyira fosott az egészre az a csaj, hogy nem tudom kapcsolatnak mondani.

Mitől lehet, hogy ez állandóan így alakul? Mintha egy megadott ciklus forogna újra és újra. Mi lehet az idézőjeles kiút ebből? Lassan kezdem feladni, hogy minimális sikerélményem sincs semmilyen szempontból.


2020. máj. 16. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Láttál már macskát órákon át várakozni az egérre a lyuk előtt? Ami a macskának egy óra, akkor az embernek ez lehet egy hónap.

Vegyél példát a macskáról: a cél érdekében nem adja fel, amit elhatározott. Na, Te ne várakozz, hanem újra és újra próbálkozz.

Ffi.

2020. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 czovek1973 ***** válasza:

Bután fog hangzani, de próbálj arragondolni, milyen mindent elsöprő érzés lesz simogatni a lányt.

Azt érzem, H belefásultál az egészbe. Türelem! Az első csókos este feledtetni fog minden várakozást.

2021. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!