Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Nálatok mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nálatok mit jelent az alábbi fogalom?

Figyelt kérdés

Photofeeler képértékeléseknél van a randizás rész, ahol a vonzalom fülre is lehet szavazni.


Mit jelent nálatok, ha arra kattintotok egy képen vagy azt gondoljátok egy férfiról, hogy valamelyest vonzó?

(kategóriák: nem vonzó, valamelyest vonzó, vonzó és nagyon vonzó)


= nem csúnya, de nem is randiznátok, járnátok vele?


Csak, mert eddig 37 nő szavazott rám, ebből 8 nem talál vonzónak, 21 valamelyest vonzónak talál, 8 pedig vonzónak talál. Tehát eléggé megosztó vagyok, Így jött ki 5.2 pont a maximális 10-ből, ami átlagosat ír kinézetre.


2020. máj. 15. 10:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kattintgatok ilyen idétlen oldalakon. De ha logikusan belegondolva, szerinted mi az, hogy "valamelyest vonzó"?

Mert nekem erről az jut eszembe, hogy nem fordulok meg utána az utcán, de ha nagyon pozitív a belső, akkor simán rendben van kapcsolatra.

A páromra is mondjuk első körben ezt mondtam volna. Mikor először megláttam, akkor annyit gondoltam, hogy" nem is olyan rossz". De ha csak az utcán elmegy mellettem, biztos nem tűnik fel. Aztán mrgismerkedtünk, elbűvölt a személyiségével és most már kifejezetten vonzónak mondanám.

2020. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oké Baby, de ha nem fordulsz meg az utcán utánam, esélyem sincs megmutatni, milyen a belső világom, mert minden nőnek a küllem számít először.
2020. máj. 15. 10:24
 3/19 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok.Ne néhány idegen véleménye alapján alkoss magadról véleményt.Van egy barátnőm,aki kifejezetten a vékony,b**zis pasikra bukik.Engem a szőke kék szemű férfiak taszítanak.Anyámnak az az ideálja.Csak néhány példa.
2020. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem vagyok baby.

2. A nők többsége olyan emberrel szeretne randizni, akit előtte már valamennyire megismert. Mondjuk találkoztak az egyetemen, munkahelyen, baráti társaságban, kiránduláson vagy akárhol. Nem vadidegeneket kell leszólítani, hanem alapból nyitottnak lenni, ismerkedni ahol van lehetőség, és ha valaki szimpatikus, akkor próbálni tovább lépni.

2020. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Lachesys ***** válasza:
100%
a kulsoddel ez alapjan nincs baj(ertsd: se nem akadalyoz, se nem annyira segit neked a csajozasban.) de ez a babys kioktato stilus valami fortelmes. fuj.
2020. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4: ezt a kamut. Szerinted minden ember úgy ismeri meg a partnert, hogy előtte ismerték máshol? 😂😂😂 Kihalt volna az emberiség.
2020. máj. 15. 11:30
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindenki. De az emberek nagyobb része előbb valamilyen formában megismerkedik a másikkal (akár neten), és akkor randizik, ha már van valami szimpátia.
2020. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy jó belsővel még okés lehet, de önmagában nem fog meg és nem érdemes idegeneket megpróbálnod felszedni, mert a külsőd nem alkalmas arra, hogy idegenként iy megnyerő legyél.
2020. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt majd eldontom én, hogy mire alkalmas. abszolút nem érdekel a lehúzó véleményed.
2020. máj. 15. 12:40
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyszer néztem fel az oldalra, random kattintottam össze-vissza.
2020. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!