Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy pasi komoly kapcsolatban gondolkozik?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy kérdezzem meg tőle. Persze, azt mondja, hogy komolyban gondolkozik.


Azt is értem, hogy ne feküdjek le vele túl hamar... de legutóbb is, várt ugyan rám a srác 2 hónapot, aktívan beszélgettünk is, utána kb 2 hónapig voltunk még együtt, amikor is kiderült, hogy a 4 hónap alatt több nővel is lefeküdt...

Hogy lehet az ilyet kiszűrni?


2020. máj. 14. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából sehogy 😔 Ezért IS gondolom, hogy ez az egész párkapcsolatosdi leginkább szerencse kérdése.
2020. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem kiszűrni ezt nem lehet. Sajnos a legtöbb ember még magával sem tud őszinte lenni mással pont emiatt meg pláne nem. Először is definiálni kéne, hogy neked mitől lesz komoly egy kapcsolat, mert ez más és más szempontok alapján alakul. Egyébként szerintem ott van elrontva a párkeresés, hogy rögtön definiálni próbáljuk a kapcsolatot úgy, hogy a másikat még nem is ismerjük. Vegyük azt, hogy randiztunk már több alkalommal. Nagyon jól éreztük magunkat együtt. Ezek alapján persze könnyű mondani, hogy én ezzel az emberrel komoly kapcsolatot szeretnék. De még nem töltöttünk el együtt egy hétvégét, nem készültünk reggel együtt és egy csomó más dolog nem történt meg köztünk ami egy komoly kapcsolatban mindennapos. Szerintem azt kéne az embereknek tudatosítaniuk magukban, hogy attól még, hogy nem aggatjuk rám 1-2 hónap randizgatás után egy kapcsolatra, hogy az komoly attól még az a kapcsolat nem ér kevesebbet. Ha eléggé megismerjük a másikat és a legtöbb dolog klappol akkor érdemes azt mondani, hogy komolyan tervezek vele.
2020. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó színész (és te megvezethető vagy), akkor csak a végén.
2020. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy mindig azokban csalódtam, akik már az elején is kicsit furcsán viselkedtek. Pl. néha eltűnt, nem válaszolt, csak másnap, folyton a barátaival találkozott, velem meg jó, ha hetente egyszer ráért, nem mesélt magáról kb. semmit, engem is alig kérdezett, nem nagyon mentünk sehová, csak lakás randi, ilyenek.

Most már ezeket ki tudom szűrni, de régebben még próbáltam hinni abban, hogy nem hazudik nekem a másik, és megpróbáltam megmagyarázni értelmes indokokkal, amiket csináltak, de sajnos az igazság az, hogy ha valakit tényleg érdekelsz, az komolyan tenni is fog érted(d).

2020. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és 4 nónap alatt egyszer sem vetted észre, hogy másokat qrogat, másokkal elvelezik? Nem volt árulkodó jel, stb.
2020. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!