Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd már elegem lenni a nőkből, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy másoknak könnyebben összejön a kapcsolat, nekem meg vért kell izzadni ezért. Állandóan csak olyan nőknek tetszek, akik nem az eseteim, próbáltam időt adni ennek, később se találtam vonzóbbnak. Nagyon elegem van abból, hogy azok a nők, akik tetszenének vagy foglaltak vagy nem engem keresnek. Emiatt már teljesen elegem van a nőkből, hogy azok akik tetszenének egy esélyt se adnak nekem. Bánt az, hogy másnak összejön egy olyan partner, akit vonzónak talál, nekem meg semmi. Miért ver a sors engem? Miért kell ezzel szenvednem?
2020. máj. 14. 06:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Add fel, ne keresd görcsösen!
2020. máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nos, hogy most itt kisírtad magad, mindenkit hibáztattál magadon kívül, most változott valamit a helyzeted? Nem. Akkor tudod mit? Rinyálás helyett foghatnád a t..ködet, már ha van, változtass stratégiát, ne add fel, küzdj, ne másokat hibáztass, főleg ne a sorsot, ami egyébként nem is létezik.
2020. máj. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Na, nekem ilyen gondom sose volt .... én a kivert kutyának sem tetszettem soha.

Hagyd a francba! Járj inkább qrvákhoz!!!!! Ők pénzért adnak puncit! Nincs kiszámíthatatlan anyagi helyzet. Ha kedves vagy, korrekt vagy és tisztelettudó -> nagyon megbecsülnek.

42F

2020. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Az előttem szólónak igaza van, de azt még hozzátenném, hogy a nem qrvák is pénzért adnak puncit, csak drágábban. Emellett a prostiktól mindenképpen kapsz valamit, választhatod azt, aki neked tetszik, nem kell egész nap elviselned a hisztijüket, illetve a legtöbben nem vernek át.
2020. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem jók a nők, akkor próbáld férfival!
2020. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit pihentesd a párkeresést, mert ilyen dühvel és frusztrációval ami benned van, kétlem, hogy összejönne amit szeretnél.


Továbbá gondolj, arra, hogy azok a nők akik neked tetszenek rendelkeznek saját gondolatokkal, érzésekkel és pontosan ugyanolyan joguk van visszautasítani bárkit és nem vele lenni, mint ahogy te szintén teszed a neked nem tetsző nőkkel.

2020. máj. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Túl szép nőt akarsz magadhoz képest.

Ők meg téged nem látnak vonzónak.

2020. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Nektek, férfiaknak legalább ott vannak a prostik. A hasonló cipőben járó nőknek még azok sincsenek, legalábbis errefelé 2-3 ugyanolyan hányás kategória idősebb pali hirdeti csak magát. Szóval nézd a jó oldalát: te legalább pénzért kaphatsz vonzó partnert. Én ha fizetnék, is csak ugyanolyan nagyon nem vonzót kapnék, mint ingyé'.
2020. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

Nekem mar reg elegem lett...


35F incel

2020. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Megértelek, a sorozatos kudarc nagyon nehéz lehet. Próbálj valami másra koncentrálni, ami boldoggá tesz :) Mondjuk a nyáron menj el minden hétvégén túrázni az országba. Nem kell messze menni, biztosan van a környékeden túraútvonal. Vagy járj moziba. (Vagy az most zárva?) Ha ezeket nem szereted,akkor keress valamit, amit szeretsz, és csináld azt egész nyáron :) szövögess terveket :)

22

2020. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!