Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen a mai világ?

Figyelt kérdés
Komolyan erről szól manapság, hogy ismerkedünk, látszólag minden rendben van. Majd egyik napról a másikra szó nélkül eltűnik a másik fél? Jobb esetben kapsz annyi magyarázatot hogy bocs, mással is ismerkedem, jobban megfogott. De gyakran még csak ennyit sem. Felnőtt emberekről beszélünk, és mégis itt tartunk.

2020. máj. 13. 11:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajna ilyen, mert nem merünk a rossz dolgokkal szembenézni. És van, aki nem is tud problémát kezelni.
2020. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
De és akkor mi van? Legyen már egy kis önbecsülésetek. Kit érdekel, ha eltűnik? Nem voltatok házasok, de még csak kapcsolatban sem. Nem tartozik nektek esti mesével, hogy “jaaaj bocsi, pedig olyan csodás vagy, de nem illünk össze” stb ezek kinek jó? Ettől megnyugodna a lelketek?Nem tartozik magyarázattal senki, se nő, se féri. El kell fogadni és továbbmenni.
2020. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 4 év után visszakerültem a "piacra", eleinte nekem is furcsa volt. Amúgy meglepő módon nem is a neten tűntek el, hanem a randi után szakadt meg a kapcsolat. Eleinte írtam a nőknek, hogy minden okés-e vele, de a 2. alkalom után már rájöttem, hogy manapság ez a "trendi". Utána már én is úgy voltam vele, hogy ha a randin nem éreztem a szikrát, akkor utána egyszerűen nem keresem (mondjuk, elköszönéskor sem mondom, hogy majd keresni fogom).

32F

2020. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

"Legyen már egy kis önbecsülésetek."


Ó mé' nem mondtad előbb? Köszi!

2020. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Ezt én sem tudom feldolgozni, ez a szememben mindennél nagyobb patkányság. Komolyan annyira gyűlölöm az ilyen embereket, hogy néha azt kívánom, hogy kapja vissza az élettől, vágja őt ketté egy villamos és őt is mindenki ignorálja, mindenki sétáljon el mellette apatikus pofával, miközben döglődik.


SzexPIAC, munkaerőPIAC... Nem akarok ilyen világban élni.

2020. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%

#15 incelbarátunk is megérkezett.

Nem írt vissza a csaj, hát vágja is ketté a villamos!!!!

Pszichológus látott már?

2020. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 és téged?
2020. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kisarkítani. Arról van szó, amikor MÁR ismerkedsz valakivel, nem arról, hogy napi 200 levelet meg kéne válaszolni idegenektől.


Régen a törzsi közösségekben a levegőnek nézéssel a legsúlyosabb bűnelkövetőket büntették. Most meg úri vagy úrnői kényelemből ez egyre inkább bevett szokás lett.


Két ember között elkezdődött valami és hirtelen az egyik fél kilép belőle. És ez napi rendszerességgel történik.


Erre vagy úgy lehet reagálni, hogy igenis vágja ketté a villamos, vagy úgy, hogy lesüllyedsz te is az ő szintjére és egy ürítőtartálynak használod a 30 másik mellett, akiket vasakat te is tartasz a tűzbe.


Csak akibe szorult némi gerinc és nem tud olyan utolsó senki lenni, hogy ő is használja az embereket és eldobható zsebkendőként tekintsen rájuk, abba még bele is rúgnak, ha kifejezi a véleményét.

2020. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
#18, arról nem beszélve, hogy kb fél perc lenne írni annyit, hogy pl "bocs de találtam mást akivel jobban kijövök, ne írj többet". Vagy mittudomén, valami hasonló.
2020. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!