Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, kapcsolat vége után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kapcsolat vége után nem éreztek olyat, h nincs energiátok nulláról ismét felépíteni egy ismerkedést? Mennyire van nehéz dolgotok normális férfit találni?

Figyelt kérdés

Mennyire megy nektek könnyen, h az elejétől, nulláról, szinte a semmiből kell építkeznetek? Hiszen férfiként úgy látom, h nincs egyszerű dolgotok egyedülálló normális férfit kifogni aki mindenben megfelel nektek..

Nem érzitek, h nagyon nehéz dolgotok van?



2020. máj. 12. 11:50
A kérdező szavazást indított:
extrém nehéz
rendkívül nehéz
nagyon nehéz
nehéz
könnyű
nagyon könnyű
rendkívül könnyű
extrém könnyű
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Szakítás után vagyok, nem érzem és soha nem is éreztem, hogy nyűg vagy nehéz lenne újra kezdeni.
2020. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Amikor tönkrement a házasságom, akkor ezt éreztem. Nagyon ijesztőnek tűnt előlről kezdeni az egészet, de most már másképp látom. Ugyan még egyedül vagyok, de örülök, hogy kaptam egy új esélyt.

Nem tudom, hogy mennyire fog nehezen menni, de nem is baj. Akárhogy is van, én bizakodó vagyok és nem adom fel.


33N

2020. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekem válás után azért nehéz, mert megviselt a dolog és túl akartam lenni rajta, mielőtt új kapcsolatba kezdek. Aztán sajnos könnyű begubózni és elleni egyedül.

Mivel egyedülálló anya vagyok, nekem nehéz jó társat találni, hiszen fontos, hogy a gyerekkel is kijöjjenek és köztünk is legyen kölcsönös vonzalom, illetve összeillő pár legyünk. Ilyen férfit majdnem lehetetlen találni. Nem is külsőre vannak magas igényeim, inkább belsőre. (Lelkes, hosszú beszélgetések, kölcsönös, intenzív érdeklődés jelzi, ha jó úton haladunk)

2020. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
ellenni. Bocsi a hibáért.
2020. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem nehez normalis ferfit talalni, de ugy ereztem mar, hogy nekem ehhez semmi kedvem, hiaba volt normalis a ferfi, hianyzott az a szakasz, amikor mar ismerjuk egymast, bolondozunk, lazak vagyunk, stb. De lehet, a ferfival volt baj. Inkabb osszejottem ujra az exemmel, akivel azota is minden happy.
2020. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Ezért is tartok több éves szüneteket a kapcsolataim között és az első fél évben szánt szándékkal általában nem is ismerekedem. Nem hajt a tatár, nekem nincs ketyegő biológiai órám, mert nem akarok gyereket és jól megy az életem egyedül is, szóval nem érzem kifejezetten problémának ezt, talán ezért nem is zavar az, hogy mennyire "nehéz" normális embert találni. De egyébként nehéz. Ha szándékosan ismerkedsz, egy idő után belefásulsz abba a sok kanos, agyilag nulla, öngyilkosságra sarkalló társaságú szarkupacba, amikből pl a társkereső appokon sok van. Én ezért is preferálom a spontán (baráti körön keresztül) megismerést.
2020. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem rendkívül nehéz, úgy általánosságban új embereket megismerni problémás nekem, és akkor még hogy valakit megismerjek és utána még valami több is kialakuljon, az nem a legegyszerűbb.
2020. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nehéz. Én a neten "nem tudok", nekem úgy nem megy, a #6 jól leírta, hogy miért. IRL, spontán viszont már rég nem ismerek meg olyan új férfiakat, akik potenciális jelöltnek számítanak, csak házas/élettársi kapcsolatban lévő apákat. Szóval eleve nincs honnan kiválasztanom a megfelelőt, hogy aztán belekezdjünk valamibe. Teljesen kilátástalan a dolog. Szerintem én már egyedül maradok örökre. Nem kizárólag emiatt, de nagy szerepe van benne.
2020. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Összeköltözni nem szeretnék soha többé senkivel. Én már a magam életét akarom élni.
2020. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz. Pláne úgy, hogy nem is keresek. Inkább "belebotlani" szeretnék, természetes úton, tehát a netes tarskeresés is felejtős.
2020. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!