Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50 éves csúnya férfiként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves csúnya férfiként hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az internetes társkeresők nem váltak be ,mert ha ráírtam egy nőre visszaírta,hogy nem egy ilyen ronda emberre vágyik.
2020. máj. 12. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Engedd el!
2020. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
sajnálom, hogy kiámbrádítalak, de a nők 50 évessel nem nagyon szoktak ismerkedni, főeg nem "ronda" férfival
2020. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
61%
Sehol
2020. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
54%
Ne foglalkozz az előző hozzászólásokkal. Idióták. Menj el fodrászhoz, öltözz fel szépen. Akár kérj tanácsokat olyantól, aki ért ehhez és segít neked ebben. Több önbizalmad lesz majd, ami fontos. Internetes társkeresőket is megpróbálhatod. Járj olyan helyre szórakozni, ahova a korosztályod, ha elmúlik a jelenlegi helyzet.
2020. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem csak. 20 éves a nő.

Ismerkedj 45 feletti nőkkel.

2020. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
21%
Ne hagyd hogy elvegyék a kedved! Egy tipikus, elvált magyar 50-es nénike, pont lesz annyira ronda, és már kiábrándult, hogy nem azt fogja benned keresni, hogy te vagy a BredPitty, hanem a maradék 20-30 évet, le tudjátok-e élni harmóniában, közös célok elérésével, biztonságban.
2020. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

50-es nénike, ez tetszik! :)

Nagyon bunkónak tartom azt a nőt aki ilyen módon ír vissza.

Megköszönte volna az érdeklődésedet, de más típust keres, ennyi elég lett volna.


Ahogy írja is az egyik válaszoló: fodrász+ egy jó ing, és egy jó fotó. Én készítettem ilyet az egyik ismerősömnek. Egészalakos, tavaszi/orgonabokros háttérrel.

Farmer, ing, mosoly, ennyi.

+ sorold fel a pozitív tulajdonságaidat, és írd le,hogy milyen társat keresel.Itt főelg a korban hasonlóra koncentrálj.


Gondolom olyan 40-45-50 éves korig gondolkodsz. Én a helyeben ezt tenném.És hasonló egzisztenciával bírót, akinek valamennyire azonos az élethelyzete.


Lehet,hogy akire ráírtál nagyon távol állt valamiben Tőled.

2020. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs veszve semmi, az 50 év még nem a világ vége:) Ahogy írták a jó fotó sokat számít! És a környezetedben is járj nyitott szemmel, hátha van más, magányos, körösbeli hölgy:)
2020. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Mi férfiak 40 felett nem csúnyák hanem karakteresek vagyunk szóval fel a fejjel.
2020. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd.
2020. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!