Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok egy fitneszverse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy fitneszversenyző lányról?

Figyelt kérdés
Tinédzserkorom óta fontos szerepet tölt be az életemben a mozgás,korábban röplabdáztam. 3 éve elkezdtem konditerembe járni, elhatároztam, hogy nagyon komolyan fogom csinálni az edzéseket és 1 év múlva elindulok egy versenyen. Az álmom számtalan lemondás ellenére is valóra vált, országos versenyeken vettem részt. Tisztában vagyok vele, hogy vannak olyan férfiak, akiknek nem tetszik a túlzottan izmos női testalkat, mások pedig odáig vannak érte. Nem azért csináltam sosem, hogy ezáltal kerüljek közelebb az ellenkező nemhez. Az évek alatt mégis számtalan testépítő férfi közeledett hozzám, legtöbbjüket a személyiségük miatt utasítottam vissza. Nekem ugyanis nem fontos a tökéletesen kidolgozott test, az emberi értékek sokkalta többet nyomnak a latban. Ezt az életformát nem lehet hosszútávon csinálni, így -részben a mostani koronavírusnak is köszönhetően - abbahagytam a versenyzést, valamint a hétköznapi munkámmal is egyre nehezebben volt összeegyeztethető. A testalkatomra ügyelek, továbbra is edzek, nem hagyom el magamat, de vannak ennél sokkalta fontosabb dolgok is az életben. Az ismerkedés viszont nagyon nehéz, sokan úgy veszem észre, hogy látatlanban ítélkeznek felettem, azt gondolják, hogy biztosan nagyképű vagyok vagy irreális elvárasaim vannak a másikkal szemben, holott kizárólag külső alapján sosem választanék társat. Nem itt szeretnék ismerkedni, csak megérteni a miérteket. Privát üzeneteket nem kérek, itt írjátok meg a gondolataitokat.
2020. máj. 10. 19:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor még befigyel ez a régi szemlélet, hogy "nő a konyhába való+", és emiatt nem tudnak sokan mit kezdeni a helyzeteddel. Azt sokan nem nézik, hogy mennyi kitartás, erő, energia kell ahhoz, amit elértél, és ügyes vagy:).

A másik meg, hogy a sport és az érzékenység ("...hogy biztosan nagyképű vagyok vagy irreális elvárasaim vannak a másikkal szemben...") összeegyeztethetetlennek tartják sokan, így ezért furcsa sokaknak, hogy mégis érzékeny vagy, és nem nagyképű.


Részemről okés vagy, és ügyes:).

2020. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Leírtad azt, hogy csinos vagy, jó alkatod van, emellett még nem is érdekel a pénz és a belső tulajdonságok mozgatnak és még dolgozol is (remélhetőleg nem +18-as munkát). Jellemezték magad mint egy tökéletes nő. A leírtak alapján nekem is annak tűnsz.

Az most mellékes, hogy ilyen nőt csak a legendákból ismerünk.

Bármennyire is hangzol álmaink nőjének én nem kezdenék veled. Ott van a túl szép, hogy igaz legyen dolog. Ha pedig még is igaz akkor még engem zavarna, hogy nem tudnék megfelelni neked. Nehezen hiszem el, hogy ne lennének elvárásaid, legfeljebb te nem tartod annak őket.

2020. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!