Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok egy fitneszverse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy fitneszversenyző lányról?

Figyelt kérdés
Tinédzserkorom óta fontos szerepet tölt be az életemben a mozgás,korábban röplabdáztam. 3 éve elkezdtem konditerembe járni, elhatároztam, hogy nagyon komolyan fogom csinálni az edzéseket és 1 év múlva elindulok egy versenyen. Az álmom számtalan lemondás ellenére is valóra vált, országos versenyeken vettem részt. Tisztában vagyok vele, hogy vannak olyan férfiak, akiknek nem tetszik a túlzottan izmos női testalkat, mások pedig odáig vannak érte. Nem azért csináltam sosem, hogy ezáltal kerüljek közelebb az ellenkező nemhez. Az évek alatt mégis számtalan testépítő férfi közeledett hozzám, legtöbbjüket a személyiségük miatt utasítottam vissza. Nekem ugyanis nem fontos a tökéletesen kidolgozott test, az emberi értékek sokkalta többet nyomnak a latban. Ezt az életformát nem lehet hosszútávon csinálni, így -részben a mostani koronavírusnak is köszönhetően - abbahagytam a versenyzést, valamint a hétköznapi munkámmal is egyre nehezebben volt összeegyeztethető. A testalkatomra ügyelek, továbbra is edzek, nem hagyom el magamat, de vannak ennél sokkalta fontosabb dolgok is az életben. Az ismerkedés viszont nagyon nehéz, sokan úgy veszem észre, hogy látatlanban ítélkeznek felettem, azt gondolják, hogy biztosan nagyképű vagyok vagy irreális elvárasaim vannak a másikkal szemben, holott kizárólag külső alapján sosem választanék társat. Nem itt szeretnék ismerkedni, csak megérteni a miérteket. Privát üzeneteket nem kérek, itt írjátok meg a gondolataitokat.
2020. máj. 10. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

...elég komoly probléma, hogy saját magadra a kérdésben úgy utalsz, hogy "fitnesszversenyző lány" és nem azt írod, hogy "Mit gondoltok rólam".


Elsőre ezt gondolnám róla. A többi meg igazából semleges leírás, nem ezen múlik egy kapcsolat, hogy valaki fitnesszversenyző-e vagy mondjuk hivatásos bohóc vagy szélhámos.

2020. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%

1.: Mennyire izmos vagy? Oczella Eszti vagy Arnold S.?


2.: Igen, ilyen nőket azért vagy pénzes, vagy gyúrós barom oldalán látni. Volt ilyen csajom, nem volt olcsó.


3.: Azért te is válogatsz, valld be! Hiába lenne az igazi a Béla a Shell kútról, ha csóró és pocakos.

2020. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%

Túl izmos női test nem vonzó. Továbbá a mellek rendszeresen rámennek egy verseny előtti erős diétára, aztán marad a szilikon, ami nekem szintén nem vonzó.

Ha ex versenyző vagy és nem mentél kés alá, akkor szerintem külsőd alapján nagyon magason lehetsz a kívánatos nők listáján. Feltételezem, hogy a testedhez illő szép arcod i van.


Tehát nagyon jó helyről indulsz; ha innen nem tudsz jó párt találni, akkor máshol lesz a probléma.

2020. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
4%

Előző?


Mit fizettel te a csajoknak? Semmit. Előtted is olyan volt.


A total lepukkant, pocakos és tökéletesre faragott alkat között van átmenet.

Majd hülye lesz a kérdező összeállni egy magára igénytelen alakkal.

2020. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1. A versenyforma a versenyre szól, teljes mértékben a hétköznapi életben nem tartható. Esztihez hasonló vagyok.

2. Engem pénzzel nem lehet elkápráztatni, sőt van saját lakásom (örököltem), volt már olyan barátom, aki nálam lakott és természetesen nem kértem tőle bérleti díjat és rezsit sem.

3. Sarkított példát írsz, igénytelen emberrel, azaz büdös, ápolatlan emberrel nem jönnék össze. Átlagos testalkatúval igen, akár egy pici pocak sem a világ vége.

2020. máj. 10. 19:17
 6/22 anonim ***** válasza:
43%

Amit leírtál az kb a párválasztási szempontjaim 1-2%-át fedi le. Szóval nincs véleményem róla, mivel túl keveset tudok róla.


(1% is csak azért, mert 18 éves koromig válogatott szinten sportoltam, aztán egy hosszabb kihagyás után felnőttként már csak hobbi szinten, de megmaradt a mozgás szeretete. Szóval 1 közös pont van, ha aktiv életet él, így kb 1% lefedve .))

2020. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

"A versenyforma a versenyre szól, teljes mértékben a hétköznapi életben nem tartható"


:D))


Pedig hányszor hallottam már nőktől, hogy ők úgy akarnak kinézni, mint... és itt mutatnak egy képet egy olyan csajról, akin látszik, hogy pont a fotózásra van időzítve a formája. És azt hiszik, hogy valaki úgy néz ki egy ködös csütörtök reggel is :)

2020. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Anyai örökség, hogy genetikailag nagy melleim vannak, D kosaras melltartót hordtam, az edzés hatására elég lett a C kosaras. Szerintem nem kicsik most sem, szilikont nem szeretnék berakatni.
2020. máj. 10. 19:21
 9/22 Noren1989 ***** válasza:
63%

#3 sztàn nem fukarkodik az àltalànosítàsokkal 😀 Nekem a múltkor egy hasonló lànnyal épp csak annyi gondom volt, hogy a mozgàson, edzőtermen túl semmivel nem foglalkozott.


Ha ezen túlmenően is van mondanivalód, érdeklődésed, nem lehet nagy gond veled.

2020. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy veled van a gond, csak akik neked kellenének, ők túl kelendőek és szétkapkodják őket.

Aki belsőre értékes, kissé izmos, izgalmas férfi. A nagy részük túlzásba viszi, vagy sose sportol, vagy maratont fut rögtön, vagy felpumpáltan izmos, vagy könyvmoly, vagy munkamániás, vagy munkakerülő, vagy állatmániás, vagy minden modern dolgot elutasít, vagy mániás ebben. Aki egyszerűen reálisan látja a világot és nem dacoskodik egyik irányban sem, (pl nem lesz frusztrált egy sportos nőtől, de ő maga nem viszi túlzásba hogy csak a testépítés) az nagyon nagy ritkaság, de türelemmel ki lehet hozni valakiből a jó oldalát, vagy reménykedni a szerencsében.

2020. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!