Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok egy fitneszverse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy fitneszversenyző lányról?

Figyelt kérdés
Tinédzserkorom óta fontos szerepet tölt be az életemben a mozgás,korábban röplabdáztam. 3 éve elkezdtem konditerembe járni, elhatároztam, hogy nagyon komolyan fogom csinálni az edzéseket és 1 év múlva elindulok egy versenyen. Az álmom számtalan lemondás ellenére is valóra vált, országos versenyeken vettem részt. Tisztában vagyok vele, hogy vannak olyan férfiak, akiknek nem tetszik a túlzottan izmos női testalkat, mások pedig odáig vannak érte. Nem azért csináltam sosem, hogy ezáltal kerüljek közelebb az ellenkező nemhez. Az évek alatt mégis számtalan testépítő férfi közeledett hozzám, legtöbbjüket a személyiségük miatt utasítottam vissza. Nekem ugyanis nem fontos a tökéletesen kidolgozott test, az emberi értékek sokkalta többet nyomnak a latban. Ezt az életformát nem lehet hosszútávon csinálni, így -részben a mostani koronavírusnak is köszönhetően - abbahagytam a versenyzést, valamint a hétköznapi munkámmal is egyre nehezebben volt összeegyeztethető. A testalkatomra ügyelek, továbbra is edzek, nem hagyom el magamat, de vannak ennél sokkalta fontosabb dolgok is az életben. Az ismerkedés viszont nagyon nehéz, sokan úgy veszem észre, hogy látatlanban ítélkeznek felettem, azt gondolják, hogy biztosan nagyképű vagyok vagy irreális elvárasaim vannak a másikkal szemben, holott kizárólag külső alapján sosem választanék társat. Nem itt szeretnék ismerkedni, csak megérteni a miérteket. Privát üzeneteket nem kérek, itt írjátok meg a gondolataitokat.
2020. máj. 10. 19:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy van hétköznapi munkám, ápolónőként dolgozom egy kórházban, tehát messze nem az edzés tölti ki kizárólag a napjaimat.
2020. máj. 10. 19:28
 12/22 Noren1989 ***** válasza:
50%

Tehàt nagy mellek, sportos alkat, szociàlis közegű munka...azonnal dobj egy tinder profilt 😙


A férfiaknak szerintem gàtja van a veled való ismerkedésben, vagy csak a cickókat làtjâk...

2020. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező! Mindenki az, amit magáról mutat. Ami az énképe miatt meghatározó neki.


Te fél oldalon át írtál a (ex)fitnesz versenyző énedről. Majd csodálkozol, hogy mindenki a fitnesz versenyzőn pörög, hogy biztos ilyen, biztos olyan.


Pedig írhattál volna arról, hogy

- emberekkel foglalkozol ápolónőként

- mi a hobbid (már az edzésen kívül)

- mik azok a "sokkal fontosabb dolok"

- milyen humorod van

- mi a kedvenc ételed, könyved, zenéd, uticélod, állatod, színed, sorozatod, versed, színdarabod, autómárkád...

- mi a véleményed Greta Thunberg mozgalmáról, vagy a brazil erdőírtásról, vagy egyáltalán érdekel e a közélet

- hogy éjjeli bagoly vagy e vagy hajnalban kelsz



Ezek mind-mind fontos, és érdekes adatok nekem körülbelül ezek a fontosak egy ismerkedésnél.


Te viszont leragadtál a fitnesz témánál itt a GYK-n, és gondolom más élethelyzetben is, így aztán nyilván mindenki arról beszél, ami neked is úgy tűnik a legfontosabb tény magadról (én például azt, hogy korábban versenyszerűen sportoltam a sokadik randin szoktam csak elmondani, mert sok éve volt, nem ez határoz meg engem)

2020. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Lachesys ***** válasza:
34%

figyelj, okos lánynak tunsz az iras alapjan. nem agysebeszet ez. valoszinuleg eleg bomba no vagy, es sok "atlagos" pasi ugy gondolja nincs eselye egy ilyen kaliberu nonel. vedd egy kicsit kezedbe az iranyitast. ha tetszik valaki, adj jelzeseket, az elso lepest is megteheted (ha onnan sem mer nyitni, akkor nyulbela.)

en egy kozepkategorias, kisse duci no vagyok (10 kilot mar lefogytam, es szeretnek kesobb terembe jarni, jo feneket - de nem hinnem h pl egy versenydietat en tartani szeretnek) - na de szoval az en helyzetembol azt hinne az ember, hofy a hozzad hasonlo "jocsajok" megtanuljak kezelni az emberi reakciokat, hisz mindig is jocsaj voltal. erted. en pl nem tudok mit kezdeni azzal, hogy egyre jobb pasiknak jovok be vagy ha bulizunk mar nem csak a baratnoimet veszik eszre. neked csak annyi a dolgod, h nem foglalkozol a negativitassal, es kicsit batoritod ha ugylatod erdemes jelenzkezo van a láthatáron, de nem lep.

2020. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk nem kéne telerakni a facebookodat olyan képekkel, amin a tested már férfiasra van gyúrva. Talán bepróbálkozna a normális átlag is ha nem az edzés folyna ki a telefonból ha rámegy az adatlapodra.
2020. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ebbe bele se mertem gondolni. :)
2020. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"sokan úgy veszem észre, hogy látatlanban ítélkeznek felettem, azt gondolják, hogy biztosan nagyképű vagyok vagy irreális elvárasaim vannak a másikkal szemben, holott kizárólag külső alapján sosem választanék társat"


Itt bukik a sztorid, kislány. Az emberek nem gondolkodnak ezen túl sokat. Szebbnél szebb, sikeresnél sikeresebb embereknél is próbálkoznak be random emberek, ha pedig te mutatsz érdeklődést valaki felé, nem fog valószínűleg ellenkezni, ha tetszel neki amúgy. Ott a párom. Ha valakit, akkor őt elkerülhetnék a férfiak. Rendszeresen sportol ő is, szerintem baromi jól néz ki emiatt (is), ráadásul elég komoly végzettsége van és el lett már jegyezve. Akik tudják róla mindegyiket, azok is gátlástalanul próbálkoznak nála. Nem érdekli őket, hogy potenciálisan beképzelt a kinézete vagy a végzettsége miatt. Leszarják azt is, hogy majdnem házas. Mutat konkrétan üzeneteket a volt munkatársaitól, random Facebookos tagoktól, gyakorlatilag egy halom embertől, mióta együtt vagyunk... Akik nem úgy hajtanak rá, hogy tudnak rólam, ráadásul egészen kulturáltak és jó partik a szememben is. Na hagyjuk ezt a "félnek tőlem" dumát, a kanos kanokat az sem érdekli, ha xy-né vagy.

2020. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem vonzanak a testépítő nők.

Van a lányoknak nőknek egy törékeny alkata, ami elvész azzal ahogy elkezdenek keményen súlyzózni. Röpis lányok még formásak, de a kondis csajoknál a "megalománia" ott van, és akkor "fart" növesztenek amihez 2 szék kell, és valahogy a "széles" hátú lányok sem vonzanak.


Bűn, nem bűn testépítőket nem tartom a legokosabbnak és a legjobb partnernek sem beszélgetésben, mert általában ezek az emberek beszűkülnek. Folyton csak a mit ettél, mit edzettél, olyan izomlázam van stb hülyeséget mondják ami baromi unalmas.

Sokaknak bejönnek a fittness csajok, legalább nekik 1 emberrel kisebb a konkurencia:)

2020. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Röpis lányok még formásak, de a kondis csajoknál a "megalománia" ott van"


Te se röplabda teremben, se edzőteremben nem nagyon jártál...



A röpis csajok a tv-ben gyönyörű, kecses, sudár csajok, szemtől szemben meg általában magasak, és robosztusak, hatalmas combokkal. Teljesen máshogy néznek ki, ha ott áll melletted, nem vagyok töpszli pasi, de egy a röpisek vaskosak (amúgy érdemes tv-ben is elkapni, amikor pl a gyúró vagy az orvos mellett állnak, mert a nagydarab edző mellett persze még nem nagyok).



Az edzőtermekben, főleg a fitnesz irányban meg tele van a terem vékony, formás, szép tónusú testtel rendelkező nőkkel, általában elég vékonyak is (sokaknak azért nem tetszenek, mert picik a kebleik), az a szénné gyúrt, 50-es karral rendelkező típus a netes "hűha, jézusom, hogy néz ki" képek kivételével elég ritka.

2020. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Írni akartam 2-3 sort de rájöttem felesleges, mert aki az alakot, és az alkatot nem tudja megkülönböztetni azzal szemben nincs fegyverem:)


Nézegesd, csak a fitness buláidat én mint írtam nem érdeklődöm ilyen irányba, de igazából nem tudom ez miért zavar... Bizonygatni akarod, hogy már pedig a te ízlésed jó vagy mi?

Szerintem nem túl feminim a "tónusos" test. Nem jön be sem az eres alkar, sem a kerek váll, sem pedig a kockás has. Ha neked bejön áldásom rá, de ne bizonygasd, hogy a te ízlésed aztán ott van a szeren.

2020. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!