Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hány százaléka van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka van párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ugye ha utcán ismerkedsz akkor nem nagyon tudhatod soha hogy van pasija. Mennyi esély lehet rá, hogy van? Én úgy számoltam hogy kb olyan 60%-nak van párkapcsolata. Tehát ha még be is jön egy csaj az utcán akkor 40% esélyed van arra hogy szingli is :D
2020. máj. 8. 15:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi leszbikus lenne? Vagy hogy jön ki a 20%altöbb nő aki párkapcsolatban van?
2020. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
33%
Mert alapbol tobb ferfi szuletik mint no. 106/102 az arány. Ehhez jo , h sok no kulfoldi pasival van (sokkal tobb mibt magyar ferfi kulfoldi novel). Plusz ha hozzavesszuk h kb minden 10. No beeri azzal h egy jo pasin osztozkodjon mint szerető, akkor siman kijohet a 45-55 vagy 60-40% arány.
2020. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Plusz az us jatszik h a szinli nok jobban bezarkoznak es varjak az igazit h rajuk irjon. Ellenben a pasik jobban kimozdulnak mert ,,vadaszniuk,, kell a nokre. Igy jobban szem elott vannak, h tobb a szingli pasi.
2020. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

"Úgy 90%-uk lehet. A 60% inkább a férfiakra igaz, mert ott több a szingli."


És akkor mégis kikkel vannak kapcsolatban a nők? Marslakókkal?

2020. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
57%

"b minden 10. No beeri azzal h egy jo pasin osztozkodjon"


Ne beszelj már baromsagokat!

Ráadásul több férfi dolgozik külföldön, mint nő.

2020. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
90%? Az nekem túl sok :D Az azt jelentené, hogy majdnem minden nő kapcsolatban van ami nem igaz. 100 ból 90 kapcsolatban van? Az már túlzás :D
2020. máj. 8. 17:38
 17/28 anonim ***** válasza:
81%
Reálisan nézve: Nőnemű legyen, Magyar legyen, valószínűleg 40km fonzáskörzetedben éljen, korban hozzád illő legyen, szingli legyen, tetsszen neked, te is tetssz neki, legyen meg az esély a találkozásra (azonos útvonalak vagy baráti kör vagy hobbi, vagy munkahely vagy bármi ami ezt eredményezi) és egyikőtök se szúrjon el semmit az ismerkedésnél. Na, ez így együtt nem olyan nagy számot ad.
2020. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Hát igen úgy már nem túl sok ... De nézd az internetet is, hogy ott is ismerkedhetsz. De néha elgondolkodom, meg meglepődnénk milyen számok jönnének ki. Szerintem még egy viszonylag nagyon helyes pasi is max a magyar nők 20%-nak jönne be. 10% az átlagos pasi. Én imádom az ilyen statisztikákat :D Bár nem dolgozom a KSH-nál. Igazából milyen kicsi is az esélye ahhoz hogy találj egy normális nőt és milyen sokan nem is becsülik meg a párkapcsolatukat :D Mint ha természetes lenne
2020. máj. 8. 17:50
 19/28 anonim ***** válasza:
44%

ÉN csak azt látom, hogy egy nem elhízott nem túl ronda nő, nagyon kevés ideig van egyedül...


Hamar lecsapnak rá.


Míg egyik nap foglalt mikor téged elutasít, rá egy hétre már lehet, hogy nem az de rá egy hétre megint foglalt...

2020. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

ÉN csak azt látom, hogy egy nem elhízott nem túl ronda nő, nagyon kevés ideig van egyedül...



Hamar lecsapnak rá.



Míg egyik nap foglalt mikor téged elutasít, rá egy hétre már lehet, hogy nem az de rá egy hétre megint foglalt...


Adom, ez így van. Ha egy kicsit is nőies alakja van, vagy max pár kiló felesleg, plusz nincs emberarca, akkor kb pár hétig van csak egyedül. A volt barátnőm átlag nő volt, bárkit kérdeztem meg férfit vagy nőt. Persze nekem nagyon bejött. Szakított velem, mert már nem érzett semmit. Rá 3 hónapra véletlenül összefutottunk beszélgetni. Táncolni járt. Mondom vannak pasik? Erre megmutatta a messenger beszélgetéseit, vagyis csak gyorsaan átlapozta, 83 levél férfiaktól, ők írtak rá mindig. Mindez durván 100-110 nap alatt. És semmi extra, tucat egyetemista csaj, aki ha elmenne melletted akkor sablon lány lenne.

2020. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!