Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kezdenek el egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek el egyesek tinderen követelőzni, ha nem válaszolok 10 percig?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy teljesen rendben volt a beszélgetés, de én nem lógok egész nap tinderen, van aki ezt nem érti meg. Ráadásul a követelőzéssel azt érik el, hogy kiábrándulok.
2020. máj. 7. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Örülj neki, így idő előtt kiderül, hogy kuka ember. Tiltsad és menj a következőhöz.
2020. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt olyan csaj h nem irtam vissza abban a pillanatban ahogy irt, ugyhogy megbeszélte magával h nem passzolunk. Mindezt ugy h köszönés, köszönök, kérdezett vmit, még épp csináltam a dolgom de már irta is h nem passzolunk 🤷🏻‍♂️🤣
2020. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Törlés, felejtés.
2020. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert nincs életük és nem tudják elképzelni, hogy másnak egyéb dolga is van, mint 0-24 telefont nyomkodjon.
2020. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Mert ha beszélgetek valakivel akkor nem csinálok mást... Legalábbis nem mindig, ha egy csajjal soha nem tudok folyamatosan beszélni, akkor én azt úgy veszem nem érdeklem és kuka... Ahogy élőben beszélget az ember, ugy akarna irasban is... Beszélgetni, nem levelezni.... Ha érted a különbséget.
2020. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Személyesen beszélgetsz, irásban levelezel..ez a lényege. A levél írott.
2020. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Azért, mert nem szereti senki, ha hülyének nézik. Ha már az ismerkedés elején, amikor a LEGNAGYOBBNAK KÉNE LENNIE A VONZALOMNAK ÉS A KÍVÁNCSISÁGNAK is több vasat tart a tűzben, akkor annyit is ér.


A Tindert nem ismerem, de tudod vannak olyan dolgok, hogy online állapot.


Senki nem várja el, hogy csak körülötte forogjon a világ (aki igen azzal nem érdemes ismerkedni), de az rosszul esik, mikor annyit nem böffent oda, hogy "xy barátnőmmel videochateltem 2 órán át és ezért nem írtam" vagy "most a Facebook falamat görgettem meg olvasgattam".


És ezek után, ha valaki így viselkedik ne csodálkozzon, hogy nincs normális pasi komoly kapcsolatra, mert már az ismerkedéskor hazug nőre normális ember nem pazarol időt, hanem keresi tovább azt a normális lányt, aki ritka.

2020. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha valakiről csak annyit tudsz hogy neve meg ket beállított kep nem tud milyen oriasi vonzalomnak kell bedurrannia hogy csak azon logj mit mond. Ha eloben akartok beszelni beszeljetek meg hogy aznap vagy masnap x orakor mindketten fent lesztek. Egyebkent ha valaki ugy csinalja a tindert hogy felnez mondjuk ketszer egy nap elkerülhetetlen lesz hogy varakozni kell
2020. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Mert valószínűleg nem 10 perc az a "10 perc".
2020. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Én nőként írom,hogy néha mikor felmegyek,én is sokszor csinálom ezt,hogy szándékosan nem írok vissza azonnal,persze nem csak úgy,hogy szórakozzak hanem,hogy kiderüljön milyen ember.Volt olyan nálam is,akivel tök oké volt minden,aztán utaztam,pár óra után úgy elhordott mindennek,hogy csak néztem.:D én sem tudom mire vélni,szerintem sietnek és valószínűleg csak szexre mennek.Mintha lekésnék a vonatot komolyan.:D
2020. máj. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!