Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Elrettent az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Elrettent az ha egy lány nagyrészt heavy metalt hallgat?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok. A kedvenc zenei műfajom az indie rock illetve a heavy metal de nem mondanám magam kifejezetten rockernek. Hordok színes cuccokat is, nincs tetovalásom se piercingem, szőkesbarna a hajam, egyáltalán nem nézek ki rockerként, nem öltözködöm úgy, semmi. Általában azt mondják hogy nem látszik rajtam, szerintem se.

Egyebként sok minden mást is szeretek ill. meghallgazok csak ezeket hallgatom leggyakrabban. Ez elrettentő?


2020. máj. 7. 09:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#5 Nem azt monstam hogy csak 1-2 műfajt hallgatok. Le is írtam (látom nem volt elég egyértelmű) hogy sok más műfajt is szeretek, hallgatok, sőt kb. a 20 század összes évtizedéből tudnék olyat mondani ami tetszik és szoktam hallgatni ha olyan kedvem van. Vannak pl rap számok amiket szeretek, e ha olyan kedvem van klasszikus, komolyzenét is hallgatok csak ritkábban.

A kérdés tartalma meg hogy nem-e tartjátok ezt nőietlennek.

2020. máj. 7. 10:57
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Én meg durva technot hallgatok, na ez biztos elijeszt mindenkit
2020. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Mondjuk én nő vagyok.

De párom mindenhez folyton zenét hallgat és kifejezetten megváltás, mikor a sok alternatívnak mondott izé (ami ha magyar, az még rosszabb, mert kapásból értem a művészkedős, de amúgy semmitmondó szövegeiket) után vált a tracklist és jönnek a Judas Priest, Iron Maiden és Motörhead számok. :))

Én death, black, viking és doom metalt is hallgatok, egyelőre ezek miatt nem származott hátrányom a párkeresésnél.

2020. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem sot jobb mint ha kpopot vagy rnb t vagy valami szemetet hallgatnak. Csak így tovább. F/27
2020. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Én meg drum and bass-t. Abból is a betegebb ágazatot. Ki hinné rólam? :) Amúgy nem ez határoz meg valakit.
2020. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már. Én is pont ilyen vagyok, párom pont, hogy imádja ezt bennem, egészen odáig van, hogy "hű egy metálos lány a barátnőm, azta, sose hittem volna, hogy lánnyal megyek majd koncertre"

Ne parázz rá ezekre, a nőiesség egyáltalán nem a zenei ízléstől függ. Még ha full feketében járnál és teljesen tele lennél varrva, akkor sem. Ott van pl Tarja Turunen énekesnő, na róla aztán eszedbe se jutna azt mondani, hogy "nem nőies", közben meg eléggé hardcore

2020. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak metalt hallgatok, az exem is szerette, jó is volt hogy tudtunk menni fesztiválokra, koncertekre.

Amúgy senki meg nem mondaná szerintem rólam

Viking, folk, black, death metál jöhet minden mennyiségben. Meg néha egy kis punk. :D

2020. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is az öltönyös irodista köcsög vagyok, de a fülemben Children Of Bodom, Ensiferum szól. Mellette elfér a Hardwell, Sick Individuals, jó kis EDM, továbbá a Jackwell & Szecsei-féle kattogós minimál. De ez még mindig semmi, nagyon sokféle zenét szoktam hallgatni.


De egyik zenei stílus sem látszik a nem munkahelyi öltözködésemen sem.

2020. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!