Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Elrettent az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Elrettent az ha egy lány nagyrészt heavy metalt hallgat?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok. A kedvenc zenei műfajom az indie rock illetve a heavy metal de nem mondanám magam kifejezetten rockernek. Hordok színes cuccokat is, nincs tetovalásom se piercingem, szőkesbarna a hajam, egyáltalán nem nézek ki rockerként, nem öltözködöm úgy, semmi. Általában azt mondják hogy nem látszik rajtam, szerintem se.

Egyebként sok minden mást is szeretek ill. meghallgazok csak ezeket hallgatom leggyakrabban. Ez elrettentő?


2020. máj. 7. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, a feleségem is kemény hm rajongó.
2020. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2020. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is ilyeneket hallgat. Meg punkot.
2020. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Francokat. Én tipikus öltönyös munkakörben dolgozom, de benn az irodában, ha túlórázom, gyakran ledobom a zakót, betolok valami dallamosabb hard rockot vagy metált, aztán headbangelve dolgozom. A kollégák már tudják, hogy a zene keménysége és hangereje egyenesen arányos a rám lőcsölt munka mennyiségével :D


Ha a csajom szeretné a keményebb hangzást, legalább együtt hallgathatnám vele Leo Moracchioli metál feldolgozásait, vagy egy kis indusztriált a Powerman 5000-től:

https://www.youtube.com/watch?v=ByYPKEK8_Wc

[link]

2020. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem rettent el, de valószínűleg nem passzolnánk. Általában aki csak 1-1 műfajért van oda, az elég unalmas szokott lenni.
2020. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Igazi tini kérdés, ahol az a fontos, hogy ki deszkás, ki rapper, ki metálos
2020. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Jobb mint a Szandi!!!

F

2020. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Hát inkább mint a [illesz ide bármilyen rádióban nyomatott szrt].
2020. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Kérlek gyere hozzám feleségül!!!
2020. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
A férjemmel egy igen közös vonás, hogy mindketten a rock/metál írányvonalat szeretjük.
2020. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!