Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életemben először írtam rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először írtam rá két csajra a facebookon ismerkedési céllal. Nem írtak vissza. Ez normális? Ez tényleg így működik?

Figyelt kérdés

Viszonylag jóképű, sikeresebb, normális srác vagyok. Januárban ért véget egy hosszabb kapcsolatom és a vírus most nagyon betett az ismerkedési terveimnek, mert két hónapja suliba sem kell járni, a legtöbb ismerősöm hazautazott a szülővárosába, de nekem a kötelező szakmai gyak miatt itt kellett maradnom az egyetemvárosomban, ami nem a szülővárosom, ezért az egyetemen kívül nincs is szinte ismerősöm itt. A két csaj egyetemi kari társam, akiket látásból ismerek, a suli bezárása előtt havonta párszor láttuk egymást és amikor egymásra néztünk, volt rá esély hogy láttam rajtuk a tetszést (mindenki tudja hogy tud nézni egy nő, ha tényleg tetszel neki). Egyik sem az a tipikus plázacica, osztály szépe, társaság közepe, bulikirálynő csaj, bár elég helyesek, igényesek magukra.


Gáznak tűnt így ismerkedni, mert eddig erről csak rosszat hallottam a csaj ismerőseimtől is, hogy rájuk írnak öregemberek, fogyatékosok (nem szó szerint), nyomorékok (nem szó szerint), de most nagyon más nem maradt. Azt is hittem hogy több esélyem lesz, mert én nem ilyen vagyok. Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel korábbról?

24/F


2020. máj. 7. 09:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy ez az egész táskeresősdi férfi szemmel olyan mint egy szerencsejáték ... De komolyan . Nem jobb mint egy kaparós sorsjegy amikor bemész a lottózóba, nekem most már 2 év után ilyen érzésem van mindig. Kiválsztasz egy sorsjegyet azt hiszed az lesz a nyerő, és még sem.


Van aki meg elsőre megnyeri a nagy pénzt :)


Hiába vannak értékeid, én is azt vettem észre a nők nem nagyon foglalkoznak vele. Én pl zenéket írok, egy ahán kívül nem nagyon kaptam többet :)

2020. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

En nem latom nem ismerosok uzeneteit. Az engedelykeresekbe kerul es ha kulon nem megyek ra, nem latom.

Azt nem tudom hogy miert nem jeloltek vissza en ha latom hogy ugyanazon egyetem ugyanaz a kar akkor visszajelolok mindenkit. A kerdes miatt megneztem az engedely kereseimet es fel eve var valaki arra hogy valaszoljak neki (ismerkedesi cellal irt), tenyleg nem lattam de ennyi ido utan mar nem is hiszem hogy jo otlet valaszolni. 20/l

2020. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!