Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életemben először írtam rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először írtam rá két csajra a facebookon ismerkedési céllal. Nem írtak vissza. Ez normális? Ez tényleg így működik?

Figyelt kérdés

Viszonylag jóképű, sikeresebb, normális srác vagyok. Januárban ért véget egy hosszabb kapcsolatom és a vírus most nagyon betett az ismerkedési terveimnek, mert két hónapja suliba sem kell járni, a legtöbb ismerősöm hazautazott a szülővárosába, de nekem a kötelező szakmai gyak miatt itt kellett maradnom az egyetemvárosomban, ami nem a szülővárosom, ezért az egyetemen kívül nincs is szinte ismerősöm itt. A két csaj egyetemi kari társam, akiket látásból ismerek, a suli bezárása előtt havonta párszor láttuk egymást és amikor egymásra néztünk, volt rá esély hogy láttam rajtuk a tetszést (mindenki tudja hogy tud nézni egy nő, ha tényleg tetszel neki). Egyik sem az a tipikus plázacica, osztály szépe, társaság közepe, bulikirálynő csaj, bár elég helyesek, igényesek magukra.


Gáznak tűnt így ismerkedni, mert eddig erről csak rosszat hallottam a csaj ismerőseimtől is, hogy rájuk írnak öregemberek, fogyatékosok (nem szó szerint), nyomorékok (nem szó szerint), de most nagyon más nem maradt. Azt is hittem hogy több esélyem lesz, mert én nem ilyen vagyok. Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel korábbról?

24/F


2020. máj. 7. 09:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem jöhetsz be mindenkinek.
2020. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én soha egynek sem írtam vissza. Igaz évekkel később olvastam csak el ezeket az üziket, mert még sem kaptam. Letiltottam a chatet, hogy ne legyek elérhető, és aki ott írt annak az üzenetét nem is láthattam. Most, hogy újból feloldottam ezt a funkciót láttam, hogy évekkel ezelőtt ki mit írt nekem.
2020. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Én gáznak tartom, aki így ismerkedik, de mai világban teljesen elfogadott ez. Épp írtam most, hogy mivel zenész vagyok rám is rengeteg ismeretlen csaj rám írt és bizony sokszor elcsábultam régebben egy-egy ilyen felkérésre (manapság már nem, mert van párom). Szóval elfogadott teljesen ez, hogy a mai világban így ismerkednek a fiatalok. Én még "vadászgatni" szerettem és abban van élvezet élőben. Ez nekem túl unalmas és ötlettelen, de amúgy legjobb barátom is így szerezte meg magának a mostani feleségét, pedig ő is vadászgatós volt velem együtt...és mégis így lett meg az igazi párja, hogy ráírt facen ismeretlenül.
2020. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Hát nézd lányként azt tudom mondani hogy ez nagyon vegyes és helyzetfüggő. Mert ,bár engem szerencsére nem szokott sok fura, idegen alak bejelölni, így is akad egy-két "gyöngyszem" ami elég kellemetlen tud lenni.

Ha látásból ismernek az már egy jó kezdés, én ha egyetemről látásból ismerek valakit és bejelöl, vissza szoktam jelölni mert az mégiscsak más mintha egy vadidegen tenné. Az hogy ők miért nem jelölnek vissza nem tudom, de sok oka lehet amire max akkor tudod meg a választ ha megkérdezed.

Van barátja, nem akar ismerkedni, mégse jössz be neki, bejössz de valamiért mégsem stb.

Melyik vároaban jársz egyetemre ha szabad kérdezni?

2020. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

Én elvből nem válaszolok az ilyeneknek. Mit nyomul, azt sem tudja, ki a pokol vagyok, csak csorogott a nyála a képeimre. Visszatetsző.


Még ha egy komment vagy valami más dolog kapcsán ismertem volna meg, az oké, de a random ráirkálás/leszólítás gusztustalan.

2020. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
#5: Gondolom, akkor pl. rendezvényeken, szórakozóhelyeken, utazás közben stb. sem ismerkedsz. Amúgy először mindenki idegen a másik számára. De gondolom, ha neked megtetszik egy srác, akkor róla már mindent tudsz, és egyáltalán nincs olyan helyzet, hogy látsz egy megnyerő külsejű srácot, akiről semmit nem tudsz, és arra gondolsz, hogy szeretnéd őt megismerni. Micsoda elvetemült dolog, hogy valaki a külső alapján dönt úgy, hogy meg akar ismerkedni egy ismeretlennel. Hát nem? De! Amúgy meg aztán pl. egy kommentből aztán nagyon meg lehet ismerni a másikat, valóban, úgy már sokkal mélyebb közöttetek az ismeretség, és a másik ember is azonnal látja két mondatodból az összes belső értékedet, sőt, rögvest beléd is szeret azok alapján.
2020. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha látásból ismeritek egymást nem értem miért nem jelöltek vissza. Lehet,hogy pont két olyan csajt fogtál ki akik szigorúan csak azt jelölik vissza akivel személyesen is ismerik egymást.

Ezt el kell fogadnod.

A facén ismerkedés mindig lutri. Lehet,hogy élőben bejössz Neki, szívesen ismerkednének, de ezt a módszert elvetik.

2020. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

A Facebook nem társkereső.

Miért is írnának vissza olyanoknak akikkel egy szót sem beszéltek soha? Te komolyan egyetemre jársz?

2020. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akartak ismerkedni, vagy valami kamuprofilnak tartottak téged, esetleg nem jöttél be nekik, de az is lehet, hogy az ismerkedésnek ezt a formáját nem preferálják, vagy hogy mivel nem vagytok ismerősök, így egy olyan mappába ment a leveled, amit nem néznek meg. Én pl. egyszer szakmai segítséget kértem így egy illetőtől, aki azzal a témával foglalkozott, amiről érintőlegesen én is írtam, aztán a fickó évek múltán válaszolt csak, de szabadkozott, hogy ő ezt a levelet csak most vette észre, mert mittudomén milyen mappába került, és reméli, hogy még ennyi idő után is tud segíteni valamivel. Egyébként meg még ha nem is társkereső a fb, szerintem semmi kivetnivaló sincs abban, ha normális hangú üzenetben megpróbálsz kommunikálni.
2020. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

"Ha látásból ismeritek egymást "


A csaj valszeg nem is emlékszik rá, hogy valaha látta. A vágyakozó egymásra nézést meg csak beképzelte a kérdező.

2020. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!