Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek működhetne a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhetne a dolog?

Figyelt kérdés
25 éves férfi és egy 35 éves nő között.Tudom sok kérdés szólt már arról hogy idősebb nő fiatal férfi. A nő egy kicsit szabadabb jellem,a férfi pedig korágoz képest kicsit komolyabb,de fiatal kora miatt játékos. Őszinte véleményekre vagyok kivamcsi. Volt aki próbálkozott hasonlóval?

2020. máj. 3. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. A srác azért jönne össze veled, mert nagyon izgatja, hogy egy idősebb, komoly nővel legyen, netán még uralhatná is a kapcsolatban.

Egyébként sok 30-as nő van akit izgatna, hogy egy fiatalabb, de domináns férfival legyen együtt.

2020. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Működhet, bár a gyerekkérdés mindig vízválasztó egy ilyen korkülönbséges kapcsolatban.

Ha ebben meg tudtok egyezni nincs vele gond, mirét ne működhetne ha mindketten szeretnétek?

Ha viszont a nő gyereket akar nem sok ideje van vele várni...Te pedig fiatal "játékosként" még nem hinném,hogy a közeljövőben erre vágysz.

2020. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a nő a kérdező.
2020. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Működhet, de sok területen ki fog ütközni az élettapasztalatbeli különbség. Fő probléma a gyerekvállalás lehet.
2020. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van rá esély. Főleg ha a férfi is már dolgozik, van kialakult élete. Szóval már nem egy egyetemista 0 jövőképpel.
2020. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Az egyetemista valószínűleg tudatosan felvételizett, tudja mennyit ér a diploma a piacon, tudja mit akar kezdeni magával. Tehát már eleve van egy jövőkép a fejében, amikor jelentkezik.
2020. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kéedező a srác,és nem egyetemista. Dolgozik. Látni a stílusán mindezt :). + ha Ő lenne a nő már érdekelné a válasz.
2020. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!