Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ràirnék de nem merek, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ràirnék de nem merek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok , most ért veget egy 2 eves "kapcsolat"om ami nem mukodott mert 2 hetig egyutt voltunk ket hetre pedig eltunt a megcsalas mellet es nem egyszer szakitottunk es kibekultunk szo szerint labtorlő voltam , viszont van egy fiua akivel ismerősok vagyunk nem baratok viszont nagyon kedvelem és szeretnek vele oszejonni beszelgettunk volt neten de valamiert eltunt , most pedig 2 honapja nincs parkapcsolatom es nem tudom hogy hogy kelcsem fe a figyelmet kijarasi tilalom miatt pedig plane mar ket napja ra akarok irni de nem merek soha nem kezdemenyeztem de viszont valamiert nagyon vonzodom hozza amugy neki sincs baratnője ,de kicsit csajozos tipusnak tunik , mit tegyek ?

Es elnezest a helyesiràsert erdèlyi vagyok.



2020. máj. 3. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Írj rá, szerintem örülne neked.

Kérj valami baromságban segítséget tőle.

2020. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig most a lehető legkönnyebb ismerősökre ráírni.


"Szia, mi újság veled? Te hogyan bírod ezt karantén helyzetet?"


Kész, ennyi. Egyrészt mutatod az érdeklődést, másrészt a karantén jó ürügy, harmadrészt látja, hogy nyitott vagy beszélgetésre.

2020. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt kulomben 24 èvese vagyunk mid a ketten , de en a koromhoz keoest kicsit viszahuzodò felenk làny vagyok ő oedig jòkepu csajozos tipusnak tunik , de megprobàlom özeszedni a bàtorsàgom.
2020. máj. 3. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem örülni fog, hogy végre téged is megdughat:)
2020. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 valaszolo sosem fekuttem le senkivel 1 randi utan,csak miutan megismerkedtunk es eltet legalabb masfel honap es kulmben maskor is bokolt csak nem ertem miert tunt volt el egy het utan amikor beszelgettunk,a masik meg mar bocsanat nem ertem miert kell beszolni a megfugassal anyira elkeseredett vagy?
2020. máj. 3. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ez a csajozós sráccal összejövünk dolog nem túl bizalomgerjesztő 😀


Írj rá, persze! De gumit használjatok! 😉

Búfelejtőnek jó lesz 🙂


Mit lehetne írni..? Valamilyen szöveget, ami közös dolog lehet. eldumálgattok. Aztán valahogy azt is becsempészed, hogy amúgy nemrég szakítottál, meg azt is, hogy szívesen találkoznál vele, hogy jobban megismerjétek egymást.


valahogy.


Megnyugtatni nem tudlak... benne van, hogy visszautasít. Mindig benne van.

2020. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem irsz neki, akkor soha nem derited ki
2020. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat, amugy meg bufelejtőnek nem hinnem mert egyáltalan nem vagyok szomoru sőt felszabadult ,es tud az exemrol ismeri is sajnos
2020. máj. 3. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Vágesz 😃

Sok sikert! Ha gondolod megírhatod majd mi történt. 😃

2020. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vegul Ő irt ma ràm beszelgetunk és randit beszéltunk meg mikor vege lesz a kijaràsi tilalomnak
2020. máj. 4. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!