Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért nem merek ismerkedni fiúkkal?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy megbántana... nem vagyok sértődékeny alkat, a durvább bántásoktól félek (pl kapcsolatban vagyunk és megaláz, aláássa az önbizalmam, érzékelteti hogy ő fontosabb mint én, szexben is csak az ő öröme fontos). A legutóbbi és egyetlen pasim ilyen volt. Szeretném megtapasztalni hogy van más is de visszatart a félelem...
2020. ápr. 26. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Első, amit leirtál attol hanyingerem lett 😂 nekem egy korban hozzám illő 20-as évei elején járó normális önbizalommal rendelkező fiu kell 🙄 nem birnám elviselni ha nekem kellene irányitgatni egy férfit... és hogy arra használjam a testem hogy bizonyos dolgokat megkapjak .
2020. ápr. 26. 14:08
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Gondolkodás alapod 0 ( nulla) gyerek vagy még. Ne gyerekkel letesits kapcsolatot hanem férfival. Valogatsz miközben te is gyerek vagy még. Tőlem meg kapnád azt amire vágysz. Nem taposnalak a földbe, én irányítanak mert te egy szubmisszív nő vagy, leginkább tapasztalt férfit keress ne 20 éves gyereket.
2020. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

59%os azért gyerek a kérdező mert fél hogy bántani fogják vagy mert nem akar pénzért hatalomért vagy egyébért szexelni férfiakkal ahogy azt az első ajánlja?

Kérdező sajnos nem tehetsz mást mint hogy próbálkozol. Vannak olyan magabiztos fiúk férfiak akik nem akarnak elnyomni mint a fölöttem szóló és van annyi eszük hogy szerelmet keressenek ne kósza dugást. Akik tisztelik a nőt aki vagy nem csak a lukat amit tömni lehet.

Az hogy tartasz attól hogy bántanak rendben van hiszen ennek az esélye mindig meg van. Az hogy ez a félelem vissza tart az gond. Légy bátor figyelj a másik viselkedésére és hajrá :)

2020. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig lesz itt még sírás! Az első (általad választott) barátod se nem szeretett, se nem tisztelt. Te tipikusan ismét ugyan ilyen helyzetben leszel, mert ugyan ilyen barátot fogsz választani ismét.

Ezzel semmi baj, csak próbáld felismerni és tudatosítani, hogy neked igenis ez a megalázott és elnyomott szerep minta tetszik, és ehhez megfelelő partnerre vágysz.

Ilyenkor természetesen nem arra gondolsz, hogy hú de jó férfi az a Pista, mert egy igazi szemét, hanem azt látod, hogy olyan tulajdonsággokkal rendelkeznek, mint amilyen társat szeretnél, ezért tartod nagyon vonzónak.

Arra kérem a válaszadókat, hogy ne olyasmikat írjanak, hogy csak balszerencséje volt, csak ugyan így keressen tovább, ő csodálatos, idővel minden rendben lesz vagy majd kihevered stb. Ez most picit durva lesz, de a kérdező is egy ember, ezért neki is felelősséget kellene vállalnia a saját életéért és tetteiért. Ha legközelebb is rosszul választ, akkor ne az összes férfit vagy a modern világot hibáztassa, hanem ismerje fel, hogy ő választott rosszul.

2020. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rossz tapasztalat is tapasztalat, a lényeg az, hogy tudj belőle okulni. Ha feladod, vesztettél. Ha nem adod fel, van esélyed a nyerésre. Persze bőven benne van a pakliban, hogy megint kifogsz egy agresszív embert, de ha emiatt bezárkózol, akkor rengeteg olyan embert kizársz az életedből, akivel normális kapcsolatod lehetne. Ezen az alapon akkor kihalna az emberiség, mert mindenkinek vannak rossz tapasztalatai, ráadásul nekünk, férfiaknak annyiból nehezebb, hogy mivel a nők 99%-a nem kezdeményez, így ezer pofon után is nekünk kell kezdeményeznünk, ha akarunk valamit, míg egy nő egyetlen kudarc után is visszabújhat a csigaházába, úgyis lesz száz meg száz ember, aki ismerkedni akar majd vele.
2020. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!