Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan keresztény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan keresztény fiúkkal ismerkedni, akik nem erőltetik mindenáron a házasság előtti szexet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem nem nagyon fogsz találni. Egyébként nagyon felelőtlen dolog nem szexelni a házasságig, de te tudod.
2019. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Mi ez valami vicc? Elköteleződést akarsz meg minden figyelmet és cserébe még szexet se akarsz nyújtani? Mindezt álszent módon kersztény köntösbe bújtatva? Jó keresést LOL
2019. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk is erőltették,de köszi nem kérek zsákbamacskát ha meg nem jo v csak a saját kielégülése fontos a férjuramnak dögöljek meg évekig.. Tudod mikor. Gondold újra ha nem akarsz pofára esni.. A szeretkezést élvezni kell kölcsönösen nem eltűrni nem a szaporodásért végig kínlódni évi 1x szer..

40N

2019. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha valóban kereszt(y)én(y), akkor nem akar ő sem az esküvő előtt szexelni. Mi mindketten így tartottuk helyesnek, vártunk, és egyikőnk sem szenved, amikor együtt vagyunk, sőt... 😉
2019. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Gyülekezetben.
2019. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Meg itt velem.


Egyébként valaki megpróbálná megmagyarázni, hogy mi ez az átkozódás?

Úgy tudom mintha vallásszabadság lenne, nem? Attól mert nem köpünk vissza még ne engedd meg magadnak azt a téves következtetést, hogy igazad van!

Segítek annyit, hogy egy igaz keresztényt nem, hogy emberek de angyalok véleménye sem ingat meg az felől amit meggyőződésből gyakorol.


szóval igen, én kibírnám addig mert ki akarnám bírni..

hogy vannak-e még rajtam kívül ilyen fiúk? remélem mert én nem vagyok valami jó parti..


25F

2019. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
En peldaul ilyen vagyok.
2019. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Tudom, hogy kivétel, de én simán netes társkeresőn találtam rá egy keresztény fiúra, akivel már 2 éve házasok vagyunk és már az első babánkat várom... Isten mindenhol odafordulhat hozzád, csak figyelned kell rá.

23L

2019. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én keresztény vagyok és semmiképp sem erőltetném a dolgot. De nem keresztényként is undorító, ha valaki nem tartja tiszteletben a másik kérését és akkor is erőltetné a lefekvést, mikor a párja még nem szeretné.
2019. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: azért màs az, hogy valaki "eröltetné a pefekvést" 2 hónap jàràs utàn, meg màs az, hogy elvàrni valakitöl évekig, hogy vàrjon a szexre, akkor is ha ez nem az ő meggyőződése.
2019. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!