Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nekem nem lett teremtve pár? 23F

Figyelt kérdés

Hiába próbálkoztam sokat, főleg neten,mert élőben nem vagyok jó benne. Suliban sem most pedig a munkahelyemen sincs olyan aki a barátnőm lehetne.

Úgy érzem nekem lehet nincs meg a hozzám illő lány a világon. Sokszor el sem tudom azt képzelni hogy nekem barátnőm legyen.


2020. ápr. 30. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizárt. Két hülye, egy pár.
2020. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem lett "teremtve" pár. Vannak össze illő emberek, ők akár alkothatnak párt is. Keress tovább. Nem egyszerű.
2020. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Elárulok egy titkot: olyan nincs, hogy "teremtve" van a párod, mint ahogy olyan sincs, hogy valakinek nincs teremtve jó munkahely a semmire.


A párkapcsolat is kőkemény munka, kell bele energiát fektetni (de a fenntartásába is bőven!). Előtte pedig dolgozni kell magadon, hasonlóan ahhoz, ahogy egy jó melóhoz megfelelő képzettség, diplomák, tréningek stb. kellenek. És nem kell naivnak lenni, mindenhez kell szerencse és tehetség is bőven, de a befektetett munka sose spórolható ki.


Ha csak vársz, hogy majd felbukkan a semmiből a neked teremtett lány, közben csak ülsz a gép előtt, akkor egyedül fogsz maradni...

2020. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Könnyen előfordulhat, hogy az ember nem találkozik a hozzá illővel, csak a sok (vagy kevés) nem passzolóval. Más meg teljesen véletlenül belebotlik valahol. Szerencse kérdése nagyban.

Olyan is lehet persze, hogy egyszerűen csak nem illik hozzád senki vagy te nem illesz senkihez.

2020. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Közel 4 milliárd nő van a földön


Tényeg az összeset megvizsgáltad, hogy ne e a te párod?

2020. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ehhez még nagyon fiatal vagy :) mármint, hogy azt gondold neked sosem lesz senkid.
2020. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt úgy értendő hogy egész nap otthon ülsz és arra vársz hogy random a nyakadba essen 1 csaj. Nos ilyen nem lesz.
2020. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!